Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 17:17

07:22 16:14

11:10 01:00

0°C
  • Zachmurzenie umiarkowane
  • Odczuwalna -4°C
  • Ciśnienie 1024 hPa
  • Wiatr NW 11 km/h
28
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
67% normy
pm 10
39% normy
Jutro 1°C 0°C
Poniedziałek 3°C 2°C

Prognoza pogody na najbliższe dni: Lato odeszło

Macie ochotę na spacer? To nie traćcie czasu. Dziś przynajmniej temperatura będzie wam przychylna. Chyba że marzycie o powrocie do przeszłości i bieganiu po kałużach - wtedy poczekajcie do jutra. Ogólnie prognoza na przyszły tydzień nie pozostawia złudzeń - lato odeszło...

Dziś w całym kraju dość ciepło (20-24 stopnie Celsjusza) i na ogół słonecznie. Tylko na Pomorzu, Warmii, Mazurach, Kujawach, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce przelotne opady.

Jutro deszczowe chmury przykryją już wschodnią połowę kraju. Na słońce nie mają co liczyć mieszkańcy województw: podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Nad resztą kraju zachmurzenie umiarkowane. Choć przelotny deszcz może w kilku miejscach zepsuć niedzielny wypoczynek.

Będzie też znacznie zimniej - od zaledwie 14 stopni w Olsztynie do 19 we Wrocławiu.

Reklama

Od poniedziałku pogoda nieznacznie się poprawi. Znikną przede wszystkim intensywne opady deszczu, choć od czasu do czasu przelotnie pokropi. Ogólnie zachmurzenie umiarkowane, z przewagą słońca.

Bardziej łaskawe będą także słupki rtęci, które oscylować będą w okolicach 20 kreski.

Deszcz na poważnie wróci w piątek. Oszczędzi tylko trzy województwa: podlaskie, łódzkie i podkarpackie. Na pozostałym obszarze kraju pochmurnie. Słońce wyjrzy zza chmur jeszcze tylko w woj. mazowieckim. Na szczęście nie będzie dużego spadku temperatury - wciąż od 17 stopni w woj. lubuskim do 23 w podkarpackim i mazowieckim.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy