Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:37

06:20 18:37

19:12 06:24

11°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 8°C
  • Ciśnienie 1022 hPa
  • Wiatr WNW 15 km/h
20
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
48% normy
pm 10
34% normy
Jutro 13°C 7°C
Czwartek 16°C 10°C

Prognoza pogody na najbliższe dni i Wszystkich Świętych

Najbliższe dni upłyną pod znakiem aury dynamicznej i nieco kapryśnej. W czwartek przydadzą się parasole, bo miejscami popada deszcz. Synoptycy ostrzegają też przed przygruntowymi przymrozkami. Z kolei w piątek niebo zdominują chmury. Listopad powita nas za to na ogół korzystną i słoneczną aurą. Zarówno 1 jak i 2 listopada padać nigdzie nie powinno.

Pogodę w Polsce kształtuje niż, do kraju wraz z frontem atmosferycznym napływa chłodnie powietrze polarno-kontynentalne. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1022 hPa i będzie się wahać.

Środa do końca dnia na ogół pogodna. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, jedynie miejscami wzrośnie do dużego. Padać raczej nie powinno. Wartości na termometrach na korzystne, choć niezbyt wysokie. Najchłodniej będzie w Białymstoku, Lublinie, Lublinie i w Kielcach - nawet do 9 stopni Celsjusza, a najcieplej we Wrocławiu - nawet do 14 stopni Celsjusza. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 

Reklama

Noc ze środy na czwartek chłodna. Lokalnie spodziewane są przygruntowe przymrozki. Termometry wskażą od minus 3 stopni Celsjusza na wschodzie kraju  do 7 stopni Celsjusza na północnym zachodzie. Umiarkowane zachmurzenie się utrzyma, jedynie miejscami wzrośnie do dużego. Widzialność, zwłaszcza nad ranem, będą utrudniać bardzo gęste mgły. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 

W czwartek czekają nas zmiany w pogodzie. W pasie od Zielonej Góry przez Poznań, Bydgoszcz aż po Gdańsk i Bydgoszcz spodziewane są opady deszczu. W pozostałych regionach na ogół pogodnie, utrzyma się na ogół umiarkowane zachmurzenie. Lokalnie, między innymi na Podkarpaciu, niebo będzie wręcz bezchmurne. Wartości na termometrach nieco niższe. Najchłodniej będzie w Białymstoku - maksymalnie do 8 stopni Celsjusza, a najcieplej  w Szczecinie - maksymalnie do 12 stopni Celsjusza. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany.

W piątek nad Polską znacznie więcej chmur. Najbardziej ponuro będzie na południu oraz w centrum kraju. Tam zachmurzenie wzrośnie do dużego. W pozostałych regionach rozpogodzeń i chwil ze słońcem znacznie więcej. Chłodno. Najniższe wartości - maksymalnie do 8  stopni Celsjusza -  termometry wskażą w Białymstoku, Lublinie, w Rzeszowie i w Krakowie, a najwyższe - do 11 stopni Celsjusza - we Wrocławiu oraz w Szczecinie. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr. 


Prognozy na pierwsze dni listopada są korzystne. W sobotę, 1 listopada nieco więcej chmur jedynie na krańcach północno-wschodnich. Tam zachmurzenie wzrośnie do dużego. W pozostałych regionach chwil ze słońcem, rozpogodzeń oraz przejaśnień znacznie więcej. Termometry wskażą maksymalnie od 7 stopni Celsjusza w Białymstoku do 13 stopni Celsjusza we Wrocławiu. Dobra wiadomość jest taka, że padać raczej nigdzie nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.


Niedziela, 2 listopada  pogodna w całym kraju. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane, a chwil ze słońcem nigdzie nie zabraknie. Parasole nie powinny być potrzebne, bo padać raczej nigdzie nie powinno. Zdecydowanie najchłodniej w Białymstoku i w Lublinie - maksymalnie do 7 stopni Celsjusza. Najcieplej - zresztą już tradycyjnie - na zachodzie Polski; maksymalnie do 14 stopni Celsjusza.  Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne