Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 13:55

05:20 19:48

19:32 05:03

7°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 9°C
  • Ciśnienie 1020 hPa
  • Wiatr WSW 7 km/h
21
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
49% normy
pm 10
29% normy
Jutro 9°C 4°C
Czwartek 11°C 2°C

Prognoza pogody na najbliższe dni. Czeka nas ochłodzenie?

Pogoda w najbliższych dniach będzie zróżnicowana: od słońca po duże zachmurzenie i deszcz. Największej ilości opadów należy spodziewać się w niedzielę.

W czwartek zachmurzenie ma być całkowite lub duże, większe przejaśnienia prognozowane są na wschodzie. Opady deszczu na północy, zachodzie oraz w Karpatach o natężeniu umiarkowanym. Na północy, zachodzie oraz w Karpatach prognozowana suma opadów do 10 mm - 15 mm, na Pomorzu oraz północy Ziemi Lubuskiej około 20 mm. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 st.C, 10 st.C na północy i zachodzie do 15 st.C, 16 st.C na południowym wschodzie. 

W czwartek w w wysokich partiach Sudetów może zacząć wiać wiatr osiągający 100 km/h.

Prognoza dla trzech milionów miejscowości, aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia na Androida »

Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, we wschodniej i południowej połowie kraju miejscami w porywach do 60 km/h, na obszarach podgórskich do 70 km/h, południowy i z kierunków wschodnich, po południu na zachodzie skręcający na zachodni. W Sudetach, Bieszczadach i Beskidach porywy wiatru do 100 km/h, w Tatrach do 110 km/h.

Reklama

Pogoda na weekend

W piątek w kraju prognozowane jest zachmurzenie z przejaśnieniami słońca. Temperatura maksymalna wyniesie 12 stopni, minimalna 9 stopni. Najcieplej będzie w okolicach Rzeszowa, najzimniej w okolicach Białegostoku, Olsztyna, Poznania, Bydgoszczy i Kielc. W sobotę natomiast należy się spodziewać dużego zachmurzenia szczególnie na północy i w centrum kraju. Nie powinno tego dnia padać, temperatura może wahać się między 8 a 13 stopni. 

W niedzielę należy spodziewać się zachmurzenia i opadów w wielu częściach kraju. Najwięcej rozpogodzeń będzie na Podkarpaciu. Najcieplej będzie w okolicach Wrocławia, tam temperatura maksymalna wyniesie 12 stopni. Najzimniej będzie natomiast w okolicy Kielc i Lublina, tam temperatura wyniesie 8 stopni.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: pogoda na weekend | prognoza pogody
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy