Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:34

5:28 19:50

16:010:34

18°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 19°C
 • Ciśnienie 1017 hPa
 • Wiatr SSE 4 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

46
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
111% normy
pm 10
81% normy
Jutro 25°C 12°C
Środa 25°C 15°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

Polska znajduje się aktualnie pod wpływem klina wyżowego, jedynie północ kraju jest na skraju niżu znad północno-zachodniej Rosji i północnej Skandynawii - informuje IMGW. Z północnego zachodu napływa chłodne powietrze pochodzenia arktycznego.

Poniedziałek


Początek tygodnia zapowiada się pogodnie.

Reklama

W nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami słabe opady śniegu, głównie na południu kraju. Gdzieniegdzie mgły, lokalnie ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -6 st.C do -2 st.C, wyższa na wybrzeżu - około -1 st.C. Wiatr słaby, zmienny.

W ciągu dnia w przeważającej części kraju tylko przejściowe zachmurzenia. Termometry wskażą średnio 1, 0 stopni Celsjusza. Najzimniej w rejonie warmińsko-mazurskiego i podlaskiego - tam -1,-2 stopnie C.

Wtorek

Wtorek będzie nieco chłodniejszy, choć nadal dość pogodny. Najwięcej słońca w Polsce południowo-wschodniej oraz w rejonie Warszawy. Termometry wskażą średnio 0, -1 stopni Celsjusza. Na Podlasiu słupek rtęci nie wzrośnie powyżej -3 stopni C.

Środa

W środę popada śnieg. Lekkie opady białego puchu spodziewane są w pasie od centralnej część kraju aż po wschodnią granicę. Dzień zapowiada się pochmurnie, słońce będzie nieśmiało przebijać się zza chmur jedynie w rejonie Małopolski. W województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim popada deszcz.

Zobacz także: Jaka będzie pogoda w Boże Narodzenie (kliknij tutaj)

Reklama

Reklama

Reklama