Reklama

Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:51

07:07 17:34

20:54 12:54

9°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna 10°C
 • Ciśnienie 1013 hPa
 • Wiatr S 4 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

53
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
130% normy
pm 10
99% normy
Jutro 21°C 11°C
Poniedziałek 21°C 11°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

W środę w całym kraju zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami i z temperaturą oscylującą wokół 20 stopni Celsjusza. Od czwartku pogorszenie aury, w całym kraju będzie deszczowo. Na termometrach na południu kraju zobaczymy zaledwie 17 st.

Od Zatoki Biskajskiej i Półwyspu Iberyjskiego, po Europę środkowo-wschodnią rozciąga się klin wyżu znad Atlantyku, na pozostałym obszarze kontynentu dominują niże. Polska jest pod wpływem klina Wyżu Azorskiego. Z zachodu i północnego zachodu napływa chłodne powietrze polarno-morskie.

Reklama

W środę zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami, miejscami duże. Temperatura maksymalna od 17 stopni Celsjusza na Śląsku, 18 st. w woj. świętokrzyskim, 19 stopni w Małopolsce, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, 20 st. C. na Pomorzu, Warmii i Mazurach, w woj. kujawsko-pomorskim, w Wielkopolsce, na Mazowszu i na Lubelszczyźnie, do 21 st. C. w woj. zachodniopomorskim, w woj. lubuskim, na Podlasiu, w woj. łódzkim i na Podkarpaciu.

Wiatr na północy kraju słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. Na południu Polski wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny.

W nocy z środy na czwartek na południowym wschodzie i południu Polski zachmurzenie małe i umiarkowane. W centrum zachmurzenie umiarkowane wzrastające do dużego. Na zachodzie i północy kraju zachmurzenie duże i opady deszczu.

Temperatura minimalna od 8 st. C, 10 st.C na wschodzie i południu Polski do 10 st.C, 14 st.C w centrum, na zachodzie i północnym zachodzie kraju. Wiatr na południowym wschodzie i południu słaby, z kierunków zachodnich, lokalnie zmienny.

W pozostałych regionach kraju wiatr umiarkowany, na północy lokalnie porywisty, południowo-zachodni. Na wybrzeżu wiatr umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, z kierunków zachodnich.

W czwartek zachmurzenie duże i umiarkowane. Opady deszczu na Pomorzu, Warmii i Mazurach, w woj. kujawsko-pomorskim, na Mazowszu, w woj. łódzkim, w Wielkopolsce, w woj. zachodniopomorskim, lubuskim, na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie i na Śląsku.

Temperatura maksymalna od 17 stopni na północy, 18-19 st. na północnym zachodzie i na Śląsku, 20 stopni w centrum, na Dolnym Śląsku, na północnym wschodzie i w Małopolsce, do 21 st. Celsjusza w woj. świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i na Podkarpaciu.

Wiatr umiarkowany, lokalnie porywisty, z kierunków zachodnich. Jedynie na południowym wschodzie kraju wiatr słaby, z kierunków zachodnich.  Na wybrzeżu wiatr umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, z kierunków zachodnich.

W piątek nadal deszczowa i pochmurna aura. Padać będzie w całej Polsce. Temperatura maksymalna od 17 stopni na północy i na zachodzie, 18 stopni Celsjusza w woj. świętokrzyskim i w Małopolsce, do 19 st. na wschodzie i w centrum.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje