Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:58

07:18 15:29

01:00 14:19

0°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -2°C
  • Ciśnienie 998 hPa
  • Wiatr SE 9 km/h
59
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
154% normy
pm 10
99% normy
Jutro 2°C -1°C
Wtorek 1°C 0°C

Prognoza pogody na najbliższe dni

Po dość pochmurnych i deszczowych Świętach czeka nas poprawa pogody. Od wtorku w całym kraju możemy liczyć na chwile ze słońcem i błękitnym niebem. Ociepli się - na termometrach w najbliższych dniach zobaczymy nawet 13 stopni Celsjusza.

Nad Polskę od zachodu nasuwa się klin wyżu z centrum nad Irlandią.

W nocy na południu i południowym wschodzie Polski zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami przelotne opady śniegu, stopniowo zanikające. W górach zachmurzenie duże z opadami śniegu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane.

Rano na zachodzie i północy miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od minus 3 stopni C do 0 st.C, nad morzem od minus 1 st.C do 1 st.C, w rejonach podgórskich od minus 4 st.C do minus 1 st.C.

Reklama

Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych, na północy Polski skręcający na zachodni.

We wtorek zachmurzenie umiarkowane z licznymi przejaśnieniami na wschodzie, południu i w centrum kraju. Temperatura maksymalna od 7 stopni Celsjusza w woj. świętokrzyskim i na Lubelszczyźnie, 8 st. na Podkarpaciu, w Małopolsce i na Śląsku, 9 st. w woj. łódzkim, na Podlasiu i na Warmii i Mazurach, 10 st. C. na Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, do nawet 11 st. na Mazowszu, w woj. zachodniopomorskim i lubuskim.

Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych, na północy Polski okresami dość silny i porywisty, na wybrzeżu w porywach do 55 km/h, zachodni.

W środę zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami, nigdzie nie powinno padać. Temperatura maksymalna od 9 stopni Celsjusza na Śląsku i w Małopolsce, 10 st. na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, w woj. świętokrzyskim, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, 11 stopni w woj. łódzkim, 12 st. na Warmii i Mazurach, Pomorzu, na Mazowszu, w woj. zachodniopomorskim, wielkopolskim i lubuskim, do nawet 13 stopni Celsjusza w woj. kujawsko-pomorskim i na Podlasiu.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama