Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 14:58

07:14 17:26

14:10 21:37

19°C
  • Przeważnie słonecznie
  • Odczuwalna 18°C
  • Ciśnienie 1015 hPa
  • Wiatr W 20 km/h
21
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
50% normy
pm 10
34% normy
Jutro 16°C 11°C
Sobota 15°C 7°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

Po dość pochmurnych i deszczowych Świętach czeka nas poprawa pogody. Od wtorku w całym kraju możemy liczyć na chwile ze słońcem i błękitnym niebem. Ociepli się - na termometrach w najbliższych dniach zobaczymy nawet 13 stopni Celsjusza.

Nad Polskę od zachodu nasuwa się klin wyżu z centrum nad Irlandią.

Reklama

W nocy na południu i południowym wschodzie Polski zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami przelotne opady śniegu, stopniowo zanikające. W górach zachmurzenie duże z opadami śniegu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane.

Rano na zachodzie i północy miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od minus 3 stopni C do 0 st.C, nad morzem od minus 1 st.C do 1 st.C, w rejonach podgórskich od minus 4 st.C do minus 1 st.C.

Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych, na północy Polski skręcający na zachodni.

We wtorek zachmurzenie umiarkowane z licznymi przejaśnieniami na wschodzie, południu i w centrum kraju. Temperatura maksymalna od 7 stopni Celsjusza w woj. świętokrzyskim i na Lubelszczyźnie, 8 st. na Podkarpaciu, w Małopolsce i na Śląsku, 9 st. w woj. łódzkim, na Podlasiu i na Warmii i Mazurach, 10 st. C. na Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, do nawet 11 st. na Mazowszu, w woj. zachodniopomorskim i lubuskim.

Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych, na północy Polski okresami dość silny i porywisty, na wybrzeżu w porywach do 55 km/h, zachodni.

W środę zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami, nigdzie nie powinno padać. Temperatura maksymalna od 9 stopni Celsjusza na Śląsku i w Małopolsce, 10 st. na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, w woj. świętokrzyskim, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, 11 stopni w woj. łódzkim, 12 st. na Warmii i Mazurach, Pomorzu, na Mazowszu, w woj. zachodniopomorskim, wielkopolskim i lubuskim, do nawet 13 stopni Celsjusza w woj. kujawsko-pomorskim i na Podlasiu.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje