Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 9:37

07:21 15:27

02:39 14:47

0°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -6°C
  • Ciśnienie 1000 hPa
  • Wiatr WSW 20 km/h
21
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
50% normy
pm 10
32% normy
Jutro 4°C 3°C
Czwartek 5°C -2°C

Prognoza pogody na najbliższe dni

Chłodne poranki i ładna, słoneczna pogoda w ciągu dnia - takie warunki powinny utrzymać się do środy. W ciągu najbliższych dni termometry wskażą nawet 18 stopni Celsjusza. W czwartek pogoda ulegnie zmianie: temperatura spadnie o kilka kresek, a w całym kraju spodziewane są opady deszczu.

Po mroźnej nocy termometry w kraju wskażą dziś maksymalnie dziesięć stopni Celsjusza. Najcieplej będzie na zachodzie i południu Polski, najchłodniej - około sześciu/siedmiu kresek powyżej zera - na północy i wschodzie. W całym kraju możliwe jest lekkie zachmurzenie, ale synoptycy nie spodziewają się opadów deszczu.

Wtorkowy poranek również będzie chłodny, ale w ciągu dnia temperatury wzrosną. Maksymalnie - na południu i w centrum Polski - wskażą piętnaście stopni powyżej zera. O kilka mniej będzie na północy kraju. Tam maksymalnie termometry pokażą jedenaście stopni. Tak jak w poniedziałek, może być pochmurno, ale parasole raczej nie będą potrzebne.

Reklama

W środę w wielu miejscach w kraju aura przypomni nam, że zaczęła się już kalendarzowa wiosna. W przeważającej części Polski termometry wskażą minimum szesnaście stopni Celsjusza. O kilka mniej będzie jedynie na północy - w Trójmieście słupek rtęci zatrzyma się na jedenastej kresce. W czwartek pogoda pogorszy się. Temperatura nieznacznie spadnie, w całym kraju spodziewane są też opady deszczu.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy