Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 4:26

7:10 17:31

16:261:00

7°C
 • Zachmurzenie umiarkowane
 • Odczuwalna 9°C
 • Ciśnienie 1024 hPa
 • Wiatr CLM 0 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

74
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
214% normy
pm 10
167% normy
Jutro 13°C 1°C
Poniedziałek 12°C 4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

W najbliższych dniach aura będzie nam sprzyjać. W poniedziałek i wtorek prognozujemy zachmurzenie umiarkowane, z przejaśnieniami. Natomiast w środę możemy liczyć na bezchmurne niebo i bardzo dużo słońca! Ale to nie koniec dobrych informacji - pozytywnie zaskoczy nas także temperatura. Na termometrach zobaczymy nawet 17 stopni Celsjusza!

Europa północna, zachodnia i centralna znajdują się pod wpływem niżów z układami frontów atmosferycznych. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtują wyże. Polska znajduje się na skraju niżu z rejonu Wysp Brytyjskich. Z południowego zachodu napływa ciepłe powietrze polarnomorskie.

Reklama

W poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 11 stopni na Lubelszczyźnie, 12 na Warmii i Mazurach, Podlasiu i Podkarpaciu, 13 st. w woj. kujawsko-pomorskim, łódzkim, świętokrzyskim, na Mazowszu i na Śląsku, 14 stopni na Pomorzu, w Małopolsce i w Wielkopolsce, do 15 st. Celsjusza  w woj. zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim i opolskim.

Wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany, na północy i w rejonach podgórskich miejscami dość silny, porywisty. W rejonach podgórskich porywy wiatru do 60 km/h.

W nocy poniedziałku na wtorek zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami, zwłaszcza na południu i wschodzie kraju rozpogodzenia. Na wschodzie oraz w Małopolsce w dolinie Wisły lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 100 m.

Temperatura minimalna we wschodniej połowie Polski od 1 do 5 st., w zachodniej od 4 do 8 st. Wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich miejscami dość silny, w porywach do 70 km/h.

We wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane. Rano na wschodzie oraz w Małopolsce - w dolinie Wisły lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 100 m.

Temperatura maksymalna od 11 stopni na Podlasiu, 12 na Warmii i Mazurach, 13 na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu, w woj. świętokrzyskim,  na Mazowszu, Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim i w Wielkopolsce, 14 stopni w woj. zachodniopomorskim, łódzkim, lubuskim, na Śląsku i w Małopolsce, do 15 st. Celsjusza na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich okresami dość silny, w porywach do 80 km/h.

W środę prawie w całej Polsce bezchmurne niebo i bardzo dużo słońca. Nieliczne chmury zobaczymy tylko na niebie nad Warmią i Mazurami, Pomorzem i województwem zachodniopomorskim.

Temperatury - jak na listopad - będą wysokie. Na termometrach zobaczymy od 12 st. w Szczecinie, 13 stopni na północy i północnym wschodzie, 14 na Lubelszczyźnie i na Podkarpaciu, 15 w Bydgoszczy, Poznaniu, Zielonej Górze, Warszawie i w Kielcach, 16 st. w Łodzi i Krakowie, do nawet 17 stopni Celsjusza w Opolu, Wrocławiu i Katowicach.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama