Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:41

06:20 18:37

19:12 06:24

11°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 9°C
  • Ciśnienie 1023 hPa
  • Wiatr W 11 km/h
15
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
35% normy
pm 10
25% normy
Jutro 13°C 7°C
Czwartek 16°C 10°C

Prognoza pogody na najbliższe dni

Najbliższe dni upłyną pod znakiem słonecznej aury i przyjemnych temperatur - w wielu regionach niebo będzie bezchmurne, a na termometrach zobaczymy nawet 13 stopni Celsjusza. W czwartek na zachodzie i północy kraju nastąpi załamanie pogody. Prognozujemy duże zachmurzenie i opady deszczu.

Europa północna i zachodnia znajdują się pod wpływem niżów z układami frontów atmosferycznych. W pozostałych częściach kontynentu pogodę kształtuje bardzo rozległy wyż znad Rosji. Polska znajduje się pod wpływem tego wyżu. Z południa i południowego wschodu będzie napływać kontynentalna masa powietrza.

We wtorek w całej Polsce słoneczna pogoda - niebo będzie bezchmurnie lub zachmurzenie małe, tylko początkowo w rejonach mgieł całkowite. Przed południem miejscami, głównie na obszarze od Podkarpacia, Małopolski i Górnego Śląska po centrum kraju, Mazowsze i Kujawy, mgły ograniczające widzialność do 100 m.

Reklama

Temperatura maksymalna od 9 stopni w Małopolsce i na Podkarpaciu, 10 w woj. świętokrzyskim, na Podkarpaciu, Mazowszu i na Podlasiu, 11 stopni w Łodzi i na Śląsku, 12 na Warmii i Mazurach, Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, w Wielkopolsce, w woj. zachodniopomorskim i lubuskim, do 13 st. Celsjusza na Dolnym Śląsku.

Wiatr słaby, na wybrzeżu umiarkowany, miejscami dość silny, porywisty, z kierunków południowych.

W nocy z wtorku na środę bezchmurnie lub zachmurzenie małe, jedynie miejscami w rejonach mgieł na południu i w centrum kraju zachmurzenie całkowite. Miejscami, zwłaszcza na południu i w centrum, mgły ograniczające widzialność do 100 m. Temp. min. od minus 3, minus 2 st. na wschodzie do 3, 5 stopni Celsjusza na zachodzie i nad morzem. Wiatr słaby, na wybrzeżu umiarkowany, miejscami dość silny, porywisty, z kierunków południowych.

W środę na północy i północnym wschodzie bezchmurnie, w pozostałych województwach zachmurzenie małe, tylko początkowo w rejonach mgieł zachmurzenie całkowite. Przed południem miejscami, głównie na południu i w centrum, mgły ograniczające widzialność do 100 m.

Temperatura maksymalna od 9 stopni na Mazowszu, Podlasiu i Lubelszczyźnie, 10 na Warmii i Mazurach, w woj. świętokrzyskim, na Podkarpaciu i w Małopolsce, 11 st. na Śląsku, w Łodzi, na Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, w Wielkopolsce, w woj. zachodniopomorskim i lubuskim, do 13 st. na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Wiatr słaby, na wybrzeżu okresami umiarkowany, z kierunków południowych.

W czwartek na zachodzie i północy kraju aura popsuje się - prognozujemy opady deszczu i duże zachmurzenie. W pozostałych regionach przez chmury będzie przedzierać się słońce. Na termometrach zobaczymy od 8 stopni na Podlasiu, 9 st. na Lubelszczyźnie i Warmii i Mazurach, 10 w centrum, na południu, a także w Bydgoszczy, Poznaniu i Zielonej Górze, 11 st. na Pomorzu i w woj. zachodniopomorskim, do 12 stopni we Wrocławiu.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje