Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 10:30

5:29 19:48

16:561:00

20°C
 • Częściowo słonecznie
 • Odczuwalna 21°C
 • Ciśnienie 1019 hPa
 • Wiatr NW 20 km/h
 • Dla biegaczy
  10
  Idealne

  Idealna pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Pogoda sprzyjająca dużej aktywności komarów
6
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
15% normy
pm 10
10% normy
Jutro 25°C 14°C
Czwartek 28°C 18°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

Najbliższe dni upłyną pod znakiem słonecznej aury i przyjemnych temperatur - w wielu regionach niebo będzie bezchmurne, a na termometrach zobaczymy nawet 13 stopni Celsjusza. W czwartek na zachodzie i północy kraju nastąpi załamanie pogody. Prognozujemy duże zachmurzenie i opady deszczu.

Europa północna i zachodnia znajdują się pod wpływem niżów z układami frontów atmosferycznych. W pozostałych częściach kontynentu pogodę kształtuje bardzo rozległy wyż znad Rosji. Polska znajduje się pod wpływem tego wyżu. Z południa i południowego wschodu będzie napływać kontynentalna masa powietrza.

Reklama

We wtorek w całej Polsce słoneczna pogoda - niebo będzie bezchmurnie lub zachmurzenie małe, tylko początkowo w rejonach mgieł całkowite. Przed południem miejscami, głównie na obszarze od Podkarpacia, Małopolski i Górnego Śląska po centrum kraju, Mazowsze i Kujawy, mgły ograniczające widzialność do 100 m.

Temperatura maksymalna od 9 stopni w Małopolsce i na Podkarpaciu, 10 w woj. świętokrzyskim, na Podkarpaciu, Mazowszu i na Podlasiu, 11 stopni w Łodzi i na Śląsku, 12 na Warmii i Mazurach, Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, w Wielkopolsce, w woj. zachodniopomorskim i lubuskim, do 13 st. Celsjusza na Dolnym Śląsku.

Wiatr słaby, na wybrzeżu umiarkowany, miejscami dość silny, porywisty, z kierunków południowych.

W nocy z wtorku na środę bezchmurnie lub zachmurzenie małe, jedynie miejscami w rejonach mgieł na południu i w centrum kraju zachmurzenie całkowite. Miejscami, zwłaszcza na południu i w centrum, mgły ograniczające widzialność do 100 m. Temp. min. od minus 3, minus 2 st. na wschodzie do 3, 5 stopni Celsjusza na zachodzie i nad morzem. Wiatr słaby, na wybrzeżu umiarkowany, miejscami dość silny, porywisty, z kierunków południowych.

W środę na północy i północnym wschodzie bezchmurnie, w pozostałych województwach zachmurzenie małe, tylko początkowo w rejonach mgieł zachmurzenie całkowite. Przed południem miejscami, głównie na południu i w centrum, mgły ograniczające widzialność do 100 m.

Temperatura maksymalna od 9 stopni na Mazowszu, Podlasiu i Lubelszczyźnie, 10 na Warmii i Mazurach, w woj. świętokrzyskim, na Podkarpaciu i w Małopolsce, 11 st. na Śląsku, w Łodzi, na Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, w Wielkopolsce, w woj. zachodniopomorskim i lubuskim, do 13 st. na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Wiatr słaby, na wybrzeżu okresami umiarkowany, z kierunków południowych.

W czwartek na zachodzie i północy kraju aura popsuje się - prognozujemy opady deszczu i duże zachmurzenie. W pozostałych regionach przez chmury będzie przedzierać się słońce. Na termometrach zobaczymy od 8 stopni na Podlasiu, 9 st. na Lubelszczyźnie i Warmii i Mazurach, 10 w centrum, na południu, a także w Bydgoszczy, Poznaniu i Zielonej Górze, 11 st. na Pomorzu i w woj. zachodniopomorskim, do 12 stopni we Wrocławiu.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama