Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 19:45

4:36 20:48

10:0623:22

24°C
 • Częściowo słonecznie
 • Odczuwalna 24°C
 • Ciśnienie 1003 hPa
 • Wiatr NNE 15 km/h
 • Dla biegaczy
  2
  Bardzo złe

  Bardzo zła pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  4
  Dość trudne

  Warunki atmosferyczne stwarzają duże ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  7
  Neutralne

  Warunki raczej bez wpływu na występowanie duszności

Warunki pogodowe powodują umiarkowaną aktywność komarów
30
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
72% normy
pm 10
49% normy
Jutro 29°C 19°C
Czwartek 27°C 17°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

Najbliższe dwa dni zapowiadają się słoneczne, pogodne i ciepłe. Na termometrach zobaczymy nawet 23 stopnie Celsjusza. Aura popsuje się w piątek. Prawie w całej Polsce prognozujemy burze. Spokojnie będzie tylko w Małopolsce, na Lubelszczyźnie, w woj. zachodniopomorskim i na Pomorzu.

Europa zachodnia jest pod wpływem niżu znad Atlantyku. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtuje rozległy wyż z centrum nad zachodnią Rosją. Polska pozostanie w zasięgu tego wyżu. Ze wschodu napływa  ciepła i sucha, kontynentalna masa powietrza.

Reklama

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie małe. Rano miejscami, zwłaszcza w kotlinach górskich, mgły ograniczające widzialność do około 200 m. Temperatura minimalna od 4-7 st. na północnym wschodzie do 11-12 st. na zachodzie i południowym zachodzie i do 13 stopni miejscami na wschodnim wybrzeżu. W rejonach podgórskich temp. od 6 st. do 10 st.

Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

W czwartek zachmurzenie małe i umiarkowane. Najlepsze wiadomości mamy dla mieszkańców Pomorza - tu niebo będzie bezchmurne.

Będzie - jak na wrzesień - ciepło. Na termometrach zobaczymy od 20 stopni w Gdańsku, na Podlasiu i Lubelszczyźnie, 21 na Warmii i Mazurach, Mazowszu, w woj. łódzkim, świętokrzyskim, na Śląsku i Podkarpaciu, 22 st. w Małopolsce, woj. kujawsko-pomorskim i zachodniopomorskim, do 23 st. w Wielkopolsce, Zielonej Górze, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Wiatr przeważnie umiarkowany, południowo-wschodni.

W piątek prawie w całej Polsce będzie burzowo. Spokojną aurę prognozujemy tylko w Małopolsce, na Lubelszczyźnie, w woj. zachodniopomorskim i na Pomorzu. Nad pozostałymi regionami zagrzmi.

Temperatury nadal będą dość wysokie. Od 19 stopni na Podlasiu, 20 na Pomorzu, Warmii i Mazurach, Mazowszu, Lubelszczyźnie i w woj. świętokrzyskim, 21 w woj. kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, łódzkim i na Śląsku, 22 st. Celsjusza w woj. zachodniopomorskim, lubuskim, na Podkarpaciu i w Małopolsce, do 23 stopni na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje