Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 14:48

6:42 16:59

8:4722:13

3°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna -1°C
 • Ciśnienie 1021 hPa
 • Wiatr E 17 km/h
 • Dla biegaczy
  4
  Umiarkowane

  Nienajlepsza aura dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  9
  Bardzo dobre

  Bardzo dobre warunki dla astmatyków

35
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Lekko zanieczyszczone
pm 2.5
85% normy
pm 10
63% normy
Jutro 2°C -7°C
Czwartek -2°C -8°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

Najbliższe dwa dni zapowiadają się słoneczne, pogodne i ciepłe. Na termometrach zobaczymy nawet 23 stopnie Celsjusza. Aura popsuje się w piątek. Prawie w całej Polsce prognozujemy burze. Spokojnie będzie tylko w Małopolsce, na Lubelszczyźnie, w woj. zachodniopomorskim i na Pomorzu.

Europa zachodnia jest pod wpływem niżu znad Atlantyku. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtuje rozległy wyż z centrum nad zachodnią Rosją. Polska pozostanie w zasięgu tego wyżu. Ze wschodu napływa  ciepła i sucha, kontynentalna masa powietrza.

Reklama

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie małe. Rano miejscami, zwłaszcza w kotlinach górskich, mgły ograniczające widzialność do około 200 m. Temperatura minimalna od 4-7 st. na północnym wschodzie do 11-12 st. na zachodzie i południowym zachodzie i do 13 stopni miejscami na wschodnim wybrzeżu. W rejonach podgórskich temp. od 6 st. do 10 st.

Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

W czwartek zachmurzenie małe i umiarkowane. Najlepsze wiadomości mamy dla mieszkańców Pomorza - tu niebo będzie bezchmurne.

Będzie - jak na wrzesień - ciepło. Na termometrach zobaczymy od 20 stopni w Gdańsku, na Podlasiu i Lubelszczyźnie, 21 na Warmii i Mazurach, Mazowszu, w woj. łódzkim, świętokrzyskim, na Śląsku i Podkarpaciu, 22 st. w Małopolsce, woj. kujawsko-pomorskim i zachodniopomorskim, do 23 st. w Wielkopolsce, Zielonej Górze, na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Wiatr przeważnie umiarkowany, południowo-wschodni.

W piątek prawie w całej Polsce będzie burzowo. Spokojną aurę prognozujemy tylko w Małopolsce, na Lubelszczyźnie, w woj. zachodniopomorskim i na Pomorzu. Nad pozostałymi regionami zagrzmi.

Temperatury nadal będą dość wysokie. Od 19 stopni na Podlasiu, 20 na Pomorzu, Warmii i Mazurach, Mazowszu, Lubelszczyźnie i w woj. świętokrzyskim, 21 w woj. kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, łódzkim i na Śląsku, 22 st. Celsjusza w woj. zachodniopomorskim, lubuskim, na Podkarpaciu i w Małopolsce, do 23 stopni na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Najlepsze tematy