Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:43

6:22 18:35

17:582:59

18°C
 • Przelotne opady
 • Odczuwalna 15°C
 • Ciśnienie 1010 hPa
 • Wiatr WNW 26 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

6
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
15% normy
pm 10
11% normy
Jutro 16°C 10°C
Poniedziałek 14°C 6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

Jutro duża zmiana w pogodzie. Aura będzie wspaniała! Możemy liczyć na dużo słońca i błękitnego nieba. Cały weekend upłynie pod znakiem bardzo wysokich temperatur. Na termometrach zobaczymy nawet 30 stopni Celsjusza. Początek przyszłego tygodnia także upalny - do 34 st. C. Załamanie nastąpi w środę - spodziewamy się deszczu i burz.

Z zachodu do Polski napływa nieco cieplejsze powietrze polarno-morskie.

Reklama

W czwartek w całym kraju zachmurzenie umiarkowane, możemy liczyć także na przejaśnienia. Po porannych opadach (zwłaszcza na południu) nigdzie nie będzie już deszczu.

Temperatura maksymalna od 20 stopni w Katowicach, 21-22 st. na północy, wschodzie, południu i w Warszawie i Bydgoszczy, 23 w Łodzi, Poznaniu i Szczecinie, do 24 st. C. w woj. lubuskim i na Dolnym Śląsku.

Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe, jedynie na północy okresami zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od 9 st.C, 10 st.C na wschodzie, do 12 st.C, 15 st.C na zachodzie i wybrzeżu, w kotlinach karpackich chłodniej, od 7 st.C do 10 st.C. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni, skręcający na południowy.

W piątek wspaniała aura! Prawie w całej Polsce niebo będzie bezchmurne. Trochę chmur pojawi się tylko na niebie nad Białymstokiem, Olsztynem i Pomorzem.

Temperatura maksymalna od 25 stopni na Warmii i Mazurach, Podlasiu, w Warszawie, na Lubelszczyźnie, w woj. świętokrzyskim, na Podkarpaciu i na Śląsku, 26 st. w Małopolsce, i nad morzem, 27 w Łodzi, 28 st. w Szczecinie, w woj. kujawsko-pomorskim, Wielkopolsce, do nawet 29 st. C. w woj. lubuskim i na Dolnym Śląsku. 

Wiatr słaby i umiarkowany, w Sudetach okresami porywisty, południowo-wschodni i południowy.

W sobotę bezchmurne niebo zobaczą mieszkańcy województw wschodnich, a także Kielc i Warszawy. W pozostałych regionach zachmurzenie umiarkowane i małe. Temperatury nadal wysokie. Na termometrach od 27 st. na Pomorzu i wschodzie, a także w Szczecinie, 28 w Olszynie, Bydgoszczy, w Wielkopolsce, Łodzi, Małopolsce i na Dolnym Śląsku, do 29 st. C. w Zielonej Górze.

W niedzielę w całej Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane. Najwięcej słońca w Łodzi, Krakowie, w Kielcach i na Śląsku. Temperatura maksymalna od 26 stopni w Gdańsku i Katowicach, 27 w Szczecinie, 28 w pasie od Olsztyna, przez Bydgoszcz, Warszawę, Łódź, Kielce i Kraków, 29 st. w Poznaniu, Zielonej Górze, na Dolnym Śląsku i Podlasiu, do 30 st. C. na Lubelszczyźnie i na Podkarpaciu.

Początek przyszłego tygodnia także będzie upalny. Na termometrach zobaczymy nawet do 34 stopni Celsjusza.

Załamanie aury nastąpi w środę - będzie deszczowo i burzowo.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama