Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 17:51

07:14 17:26

14:10 21:37

16°C
  • Zachmurzenie umiarkowane
  • Odczuwalna 16°C
  • Ciśnienie 1015 hPa
  • Wiatr SSW 7 km/h
25
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
59% normy
pm 10
41% normy
Jutro 16°C 11°C
Sobota 15°C 7°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

Jutro duża zmiana w pogodzie. Aura będzie wspaniała! Możemy liczyć na dużo słońca i błękitnego nieba. Cały weekend upłynie pod znakiem bardzo wysokich temperatur. Na termometrach zobaczymy nawet 30 stopni Celsjusza. Początek przyszłego tygodnia także upalny - do 34 st. C. Załamanie nastąpi w środę - spodziewamy się deszczu i burz.

Z zachodu do Polski napływa nieco cieplejsze powietrze polarno-morskie.

Reklama

W czwartek w całym kraju zachmurzenie umiarkowane, możemy liczyć także na przejaśnienia. Po porannych opadach (zwłaszcza na południu) nigdzie nie będzie już deszczu.

Temperatura maksymalna od 20 stopni w Katowicach, 21-22 st. na północy, wschodzie, południu i w Warszawie i Bydgoszczy, 23 w Łodzi, Poznaniu i Szczecinie, do 24 st. C. w woj. lubuskim i na Dolnym Śląsku.

Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

W nocy bezchmurnie lub zachmurzenie małe, jedynie na północy okresami zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od 9 st.C, 10 st.C na wschodzie, do 12 st.C, 15 st.C na zachodzie i wybrzeżu, w kotlinach karpackich chłodniej, od 7 st.C do 10 st.C. Wiatr słaby, zachodni i południowo-zachodni, skręcający na południowy.

W piątek wspaniała aura! Prawie w całej Polsce niebo będzie bezchmurne. Trochę chmur pojawi się tylko na niebie nad Białymstokiem, Olsztynem i Pomorzem.

Temperatura maksymalna od 25 stopni na Warmii i Mazurach, Podlasiu, w Warszawie, na Lubelszczyźnie, w woj. świętokrzyskim, na Podkarpaciu i na Śląsku, 26 st. w Małopolsce, i nad morzem, 27 w Łodzi, 28 st. w Szczecinie, w woj. kujawsko-pomorskim, Wielkopolsce, do nawet 29 st. C. w woj. lubuskim i na Dolnym Śląsku. 

Wiatr słaby i umiarkowany, w Sudetach okresami porywisty, południowo-wschodni i południowy.

W sobotę bezchmurne niebo zobaczą mieszkańcy województw wschodnich, a także Kielc i Warszawy. W pozostałych regionach zachmurzenie umiarkowane i małe. Temperatury nadal wysokie. Na termometrach od 27 st. na Pomorzu i wschodzie, a także w Szczecinie, 28 w Olszynie, Bydgoszczy, w Wielkopolsce, Łodzi, Małopolsce i na Dolnym Śląsku, do 29 st. C. w Zielonej Górze.

W niedzielę w całej Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane. Najwięcej słońca w Łodzi, Krakowie, w Kielcach i na Śląsku. Temperatura maksymalna od 26 stopni w Gdańsku i Katowicach, 27 w Szczecinie, 28 w pasie od Olsztyna, przez Bydgoszcz, Warszawę, Łódź, Kielce i Kraków, 29 st. w Poznaniu, Zielonej Górze, na Dolnym Śląsku i Podlasiu, do 30 st. C. na Lubelszczyźnie i na Podkarpaciu.

Początek przyszłego tygodnia także będzie upalny. Na termometrach zobaczymy nawet do 34 stopni Celsjusza.

Załamanie aury nastąpi w środę - będzie deszczowo i burzowo.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL