Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:46

04:13 21:00

11:19 01:00

25°C
  • Słonecznie
  • Odczuwalna 23°C
  • Ciśnienie 1020 hPa
  • Wiatr E 15 km/h
9
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
22% normy
pm 10
17% normy
Jutro 31°C 17°C
Sobota 32°C 19°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

Środa upłynie pod znakiem burz i przelotnych opadów deszczu, poza tym będzie pogodnie i dość słonecznie. Załamanie pogody nastąpi w czwartek. Ochłodzi się - na termometrach zobaczymy zaledwie 12 stopni Celsjusza. Na południu Polski będzie bardzo intensywnie padać. Najgorzej będzie w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Reklama

Polska znajduje się na skraju niżu z rejonu Morza Białego, w strefie chłodnego frontu atmosferycznego. Za frontem, z północnego zachodu napływa chłodne powietrze polarno-morskie.

Reklama

W środę zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu i burze przeniosą się na zachód i południe. Zagrzmi w woj. zachodniopomorskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim, opolskim, śląskim i w Małopolsce. Prognozowana wysokość opadów w burzach do 20 mm.

Temperatura maksymalna od 17 st. w Szczecinie, 18 nad morzem, 19 w Zielonej Górze, 20 na Warmii i Mazurach, Podlasiu, na Mazowszu, 21 w woj. kujawsko-pomorskim i na Śląsku, do 22-23 kresek w pozostałych regionach. Najcieplej będzie na Podkarpaciu i Dolnym Śląsku.

Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków północnych. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h.

W czwartek duża zmiana w pogodzie. Ochłodzi się i na południu Polski będzie bardzo intensywnie padać. Najgorzej będzie w Małopolsce i na Podkarpaciu. W pozostałych województwach zachmurzenie umiarkowane i duże.

Na termometrach zobaczymy od zaledwie 12 stopni na Śląsku, 14 w województwie świętokrzyskim, 15 stopni w Krakowie, 17 na Podkarpaciu, w Łodzi, na Dolnym Śląsku w Opolu, Wielkopolsce, w woj. lubuskim i zachodniopomorskim, 18 nad morzem i w stolicy, 20 kresek w woj. kujawsko-pomorskim, do 21 st. na Lubelszczyźnie, na Podlasiu i na Warmii i Mazurach.

W piątek wróci dobra pogoda. Ostatni dzień roku szkolnego będzie dość pogodny, z zachmurzeniem umiarkowanym. Przelotne opady prognozujemy tylko w woj. zachodniopomorskim  i lubuskim.

Ociepli się. Temperatura maksymalna od 19 stopni na Pomorzu, 20 na Śląsku, 21 w Szczecinie, na Podlasiu, Mazowszu, Lubelszczyźnie, w woj. świętokrzyskim i w Małopolsce, 22 st. na Podkarpaciu i Warmii i Mazurach, do 23-24 st. C. w pozostałych regionach. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL