Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:36

04:14 21:01

15:26 01:44

20°C
  • Słonecznie
  • Odczuwalna 20°C
  • Ciśnienie 1016 hPa
  • Wiatr SE 11 km/h
44
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
102% normy
pm 10
87% normy
Jutro 32°C 20°C
Wtorek 31°C 20°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na najbliższe dni

Trochę chmur, trochę słońca, a na termometrze aż 11 stopni Celsjusza - to prognoza na najbliższe dni. Pogoda popsuje się dopiero w niedzielę, będzie deszczowo i trochę chłodniej.

Reklama

W czwartek na wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane. W pozostałych województwach zachmurzenie duże i całkowite, miejscami (na północy i północnym zachodzie) słabe opady deszczu, a wysoko w górach - śniegu.

Reklama

Temperatura maksymalna od 6 stopni Celsjusza w Szczecinie do aż 10-11 st. na południu - w woj. dolnośląskim, na Śląsku i w Małopolsce.

Wiatr południowy,  na zachodzie słaby i umiarkowany, na pozostałym obszarze umiarkowany i dość silny, porywisty, na południu w porywach do 70 km/h. W rejonach podgórskich wiatr dość silny i silny (35 do 45 km/h), w porywach do 85 km/h. Wysoko w górach wiatr o średniej prędkości od 50 km/h do 70 km/h, w Sudetach i Beskidach w porywach do 110 km/h, a w Tatrach do 130 km/h. Po południu stopniowe słabnięcie wiatru.

W nocy z czwartku na piątek na wschodzie Polski zachmurzenie małe wzrastające do umiarkowanego i dużego. W pozostałych regionach zachmurzenie duże i całkowite oraz miejscami słabe opady deszczu, a wysoko w górach - śniegu. Wiatr z kierunków południowych, umiarkowany, wysoko w górach jeszcze dość silny, w porywach do 80 km/h.

W piątek zachmurzenie umiarkowane i duże.

Temperatura maksymalna od 6 stopni na Warmii i Mazurach, na zachodzie i na Śląsku do 8 stopni w Małopolsce, na Podkarpaciu i na Mazowszu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.

W sobotę na wschodzie i na południu będzie bardzo słonecznie. W centrum i na północy zachmurzenie umiarkowane, a na zachodzie - duże.

Temperatura maksymalna od 7 stopni nad morzem do 9 w Łodzi, na południu i zachodzie.

W niedzielę pogoda popsuje się na północy i zachodzie - będzie padał deszcz. Najmocniejsze opady prognozujemy w Zielonej Górze i w Poznaniu.

W centrum i na północnym wschodzie będzie pochmurno. Na chwile ze słońcem mogą liczyć tylko mieszkańcy województw południowych.

Na termometrach zobaczymy od 5 stopni na Warmii i Mazurach i Podlasiu do 7 stopni na Podkarpaciu.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza | ciepło | deszcz | temperatura | śnieg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama