Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:18

06:20 18:37

19:12 06:24

11°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 9°C
  • Ciśnienie 1022 hPa
  • Wiatr W 13 km/h
21
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
51% normy
pm 10
36% normy
Jutro 13°C 7°C
Czwartek 16°C 10°C

Prognoza pogody na najbliższe dni

W środę na przeważającym obszarze kraju będzie dość pogodnie i ciepło. Na termometrach zobaczymy od 16 stopni na wybrzeżu do 19 na południu. Ale to nie koniec dobrych informacji pogodowych - weekend zapowiada się wyśmienicie, temperatura wzrośnie do 21 stopni!

W środę przeważać będzie zachmurzenie umiarkowane i duże.

Najwięcej słońca zobaczą mieszkańcy województwa podlaskiego. W zachodniopomorskim i na Śląsku możliwe słabe opady deszczu. 

Temperatura maksymalna od 16 stopni Celsjusza na wybrzeżu do 19 stopni w Małopolsce i na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny i porywisty, południowy i południowo-zachodni.

W nocy przeważać będzie zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami, głównie na północnym zachodzie oraz na południowym wschodzie, opady deszczu. Lokalnie silniejsze zamglenia ograniczające widzialność od 1000 m do 2500 m. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany z kierunków południowych.

Reklama

W czwartek zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Na północnym zachodzie i południu (w woj. małopolskim i podkarpackim) okresowo opady deszczu.

Temperatura maksymalna od 13 stopni w Szczecinie do 18 stopni w Małopolsce. Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonach górskich okresami silniejszy, porywisty, z kierunków południowych.

W piątek zachmurzenie umiarkowane i małe. W całej Polsce będzie sporo słońca. Na termometrach zobaczymy od 16 stopni w Gdańsku do 20 stopni na Dolnym Śląsku, w Małopolsce i na Podkarpaciu. W centrum kraju - 19 stopni Celsjusza.

Weekend zapowiada się wyśmienicie. Pogoda przyniesie nam dużo słońca, będzie naprawdę ciepło. Temperatura na południu kraju wzrośnie do 21 stopni Celsjusza!

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!


Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni


Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca


Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne