Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 7:32

07:18 15:29

01:00 14:19

0°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 998 hPa
  • Wiatr ESE 7 km/h
57
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
147% normy
pm 10
97% normy
Jutro 2°C -1°C
Wtorek 1°C 0°C

Prognoza pogody na najbliższe dni

Chmury, deszcz i trochę słońca - w najbliższych dniach pogoda będzie dość kapryśna. Wysoko w Tatrach spodziewamy się opadów deszczu ze śniegiem i śniegu. W czwartek na termometrach zobaczymy od 11 do 16 stopni Celsjusza. A jaka pogoda będzie w weekend? Sprawdź naszą prognozę!

Polska wschodnia znajduje się w zasięgu niżu znad zachodniej Rosji. Z północnego zachodu napływa chłodne powietrze polarno-morskie.

W czwartek będzie pochmurno i deszczowo - zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu, a wysoko w Tatrach także deszczu ze śniegiem i śniegu.

Na krańcach północno-wschodnich zachmurzenie całkowite i duże z opadami deszczu o umiarkowanym natężeniu, prognozowana wysokość opadów do 20 mm.

Temperatura maksymalna od 11 stopni w woj. lubelskim, 12 stopni w województwie świętokrzyskim, do 16 stopni na północy - na Pomorzu, Warmii i Mazurach, a także w woj. zachodniopomorskim.

Reklama

Wiatr umiarkowany, lokalnie porywisty, północno-zachodni.

W nocy na zachodzie i w centrum kraju zachmurzenie umiarkowane. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z przelotnymi opadami deszczu, a na krańcach północno-wschodnich z opadami deszczu o umiarkowanym natężeniu i tam prognozowana wysokość opadów do 10 mm.

Wiatr słaby, na północy i północnym wschodzie umiarkowany, porywisty, północno-zachodni i zachodni.

Prognoza na piątek

W piątek na północy i wschodzie zachmurzenie umiarkowane i duże z opadami deszczu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane.

Będzie nieco cieplej. Temperatura maksymalna od 13 stopni w woj. lubelskim do 17 stopni na Pomorzu, w woj. łódzkim, a także zachodniopomorskim, w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku.

Wiatr słaby i umiarkowany zachodni i północno-zachodni.

W weekend pogoda nieco się poprawi. W sobotę na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie będzie umiarkowane.

Deszcz prognozujemy na północy, w woj. lubuskim i w Małopolsce.

Temperatura maksymalna od 13 stopni w woj. świętokrzyskim do 18 w woj. zachodniopomorskim. W niedzielę znów się zachmurzy, ale będzie dość ciepło - 16-17 stopni Celsjusza.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy