Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:30

5:28 19:50

16:010:34

30°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 29°C
 • Ciśnienie 1012 hPa
 • Wiatr W 17 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Pogoda sprzyjająca dużej aktywności komarów
30
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
72% normy
pm 10
48% normy
Jutro 25°C 12°C
Środa 26°C 15°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na koniec września

Koniec września zapowiada się dość chłodno. Złota polska jesień może pojawić się dopiero na początku października. Europa wschodnia jest w zasięgu niżów z pofalowanym frontem atmosferycznym. Na pozostałym obszarze kontynentu dominuje rozległy wyż znad Morza Północnego.

W niedzielę najchłodniej będzie na południu. Termometry w Krakowie pokażą 13 kresek powyżej zera. Tylko o stopień cieplej będzie w Rzeszowie i Katowicach. Na pozostałym obszarze kraju temperatura będzie wahać się od 15 do 17 stopni Celsjusza. W całym kraju Słońce będzie przedzierać się zza chmur. 

Reklama

Ciśnienie w Warszawie wyniesie 1025 hPa.

Słońce wzeszło o 6.30, a zajdzie o 18.24.

W poniedziałek pogoda nie ulegnie zmianie. Nadal najchłodniej będzie na południu kraju. W Krakowie i Rzeszowie słupki rtęci nie przekroczą 14 stopni Celsjusza. W centralnej i zachodniej Polsce termometry pokażą od 15 do 17 kresek powyżej zera. 

W rejonie Olsztyna i Gdańska może pojawić się przelotny deszcz.

We wtorek w całym kraju wystąpi podobna pogoda. Termometry pokażą od 13 stopni w Lublinie, przez 14 kresek powyżej zera na południu Polski i na Wybrzeżu, po 16 stopni w rejonie Wrocławia, Zielonej Góry i Poznania. 

Nad całą Polską może pojawić się przejściowe zachmurzenie, a mieszkańcy północnych regionów mogą spodziewać się przelotnych opadów deszczu. 

W środę pogorszenie pogody. Temperatury na południu kraju spadną do 12 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie za zachodzie kraju. 14 kresek powyżej zera pokażą termometry w Szczecinie, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Poznaniu. W całym kraju synoptycy spodziewają się przelotnych opadów deszczu.

W czwartek temperatura wyniesie od 13 stopni w Rzeszowie i Białymstoku, po 15 kresek powyżej zera w zachodnich regionach kraju. Będzie słonecznie, ale wystąpi przejściowe zachmurzenie. 

W piątek pogoda poprawi się na południu Polski. Z pełnego Słońca będą mogli cieszyć się mieszkańcy Krakowa, Katowic i Wrocławia. Na pozostałym obszarze również będzie słonecznie, ale z przejściowym zachmurzeniem. Jedynie w rejonie Szczecina i Białegostoku niebo pokryje się chmurami. 

Termometry pokażą od 15 stopni w Gdańsku, do 18 kresek powyżej zera we Wrocławiu. 

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Dowiedz się więcej na temat: prognoza pogody | jesień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje