Powered byAccuWeather.com

Nie chcesz zmoknąć?

Pobierz darmową aplikacje weź parasol

Weź Parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 10:27

7:37 15:24

2:0713:27

2°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna 0°C
 • Ciśnienie 1016 hPa
 • Wiatr W 11 km/h
 • Dla biegaczy
  4
  Umiarkowane

  Nienajlepsza aura dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  7
  Neutralne

  Warunki pogodowe bez wpływu na występowanie dolegliwości

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

27
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Lekko zanieczyszczone
pm 2.5
65% normy
pm 10
45% normy
Jutro 4°C 0°C
Piątek 5°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na długi weekend

Zbliżający się długi weekend czerwcowy zapowiada się słonecznie. Nie zabraknie jednak deszczowej aury, a nawet burz z piorunami.

W środę w całym kraju słonecznie, z lekkimi zachmurzeniami. Termometry wskażą od 19 stopni Celsjusza na wschodzie do 22 stopni na Dolnym Śląsku. Mieszkańcy centralnej Polski, a także województwa lubelskiego mogą spodziewać się przelotnych opadów deszczu.

Reklama

Czwartek będzie wyjątkowo słoneczny i bezdeszczowy! Wzrosną też temperatury. Najcieplej (25-26 stopni) na krańcach zachodnich, najniższe temperatury na Podkarpaciu i Pomorzu (21 stopni Celsjusza). 

W piątek aura ulegnie znaczącemu pogorszeniu. Temperatury utrzymają się w granicach 20-24 stopni, jednak w całym kraju pojawią się opady deszczu, a nawet burze z piorunami. 

W sobotę także pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Najwięcej stopni pokażą termometry na północnym zachodzie Polski - 21 stopni Celsjusza. Najzimniej (15 stopni) w województwie świętokrzyskim. Na przeważającym obszarze kraju opady deszczu, na południu również gwałtowne burze. Bezdeszczowej aury mogą się jednak spodziewać mieszkańcy województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i lubelskiego.

W niedzielę poprawa pogody. W całym kraju bardzo pogodnie, bez opadów deszczu. Wzrosną też temperatury. Najcieplej (25 stopni) na zachodzie, najzimniej (20 stopni) na Warmii i Mazurach. 

Reklama

Najlepsze tematy