Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 9:56

4:25 20:42

19:174:19

25°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 26°C
 • Ciśnienie 1025 hPa
 • Wiatr E 15 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

27
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
66% normy
pm 10
43% normy
Jutro 27°C 15°C
Środa 29°C 16°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody na długi majowy weekend

Długi majowy weekend nie przywita nas najlepszą pogodą, ale potem można spodziewać się poprawy. Na wysokie temperatury i opalanie w słońcu nie ma jednak co liczyć.

W piątek 1 maja niebo prawie w całej Polsce będzie pokryte chmurami. Słoneczne przerwy w czasie zachmurzenia pojawią się jedynie w północno-zachodniej części kraju. Opady deszczu mogą wystąpić w województwach południowych i wschodnich, a także w woj. mazowieckim i łódzkim. Najwyższe temperatury (15 stopni Celsjusza) pokażą termometry na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, najniższe - na Pomorzu, Mazurach, Dolnym Śląsku i Kielecczyźnie.

Reklama

W sobotę 2 maja pogoda powinna poprawić się już w prawie całej Polsce. Jedynie w woj. lubelskim i podkarpackim spodziewane jest zachmurzenie duże z opadami deszczu. Przelotne opady mogą pojawić się w woj. pomorskim. Słońce będzie wyglądać zza chmur na przeważającym obszarze kraju, a pokaże się całkiem mieszkańcom Śląska. Temperatury niestety nie poszybują w górę - zatrzymają się na czternastej kresce. Najbardziej poszkodowana będzie Lubelszczyzna - tutaj nie dość, że popada, to jeszcze zrobi się zimno (10 stopni Celsjusza).

Niedziela 3 maja będzie niemal powtórzeniem soboty. Dobra wiadomość dla Lubelszczyzny - w ostatnim dniu długiego weekendu pogoda i tutaj powinna się poprawić. Dla reszty kraju prognozy przewidują słońce z zachmurzeniem. Jedynie w woj. zachodniopomorskim szykuje się dzień pochmurny. Temperatury bez zmian - od 10 do 14 stopni Celsjusza.


Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama