Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 3:58

07:12 17:29

18:00 07:47

14°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 11°C
  • Ciśnienie 1003 hPa
  • Wiatr SSW 18 km/h
28
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
67% normy
pm 10
45% normy
Jutro 10°C 4°C
Sobota 9°C 2°C

Prognoza pogody na długi czerwcowy weekend

Mnóstwo słońca, niebo wręcz bezchmurne, ani kropli deszczu, a na termometrach nawet do 32 stopni Celsjusza. Prognozy na kolejne dni długiego czerwcowego weekendu są wyśmienite. Najbardziej upalna ma być sobota. W poniedziałek pogoda zacznie się zmieniać. Czeka nas ochłodzenie.

Pogodę w Polsce kształtuje wyż, do kraju napływa powietrze polarno-morskie. Ciśnienie w Warszawie wynosi 1029 hPa i będzie spadać.

Piątek do końca dnia bardzo pogodny i ciepły. Niebo będzie wręcz bezchmurne, słońca w żadnym regionie nie zabraknie, a na termometrach zobaczymy od 22 stopni Celsjusza w Olsztynie, przez 24 st. Celsjusza w Łodzi, aż po 27 stopni Celsjusza w Zielonej Górze oraz we Wrocławiu. Padać nigdzie nie powinno. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

Noc z piątku na sobotę bardzo pogodna. Dominować będzie zachmurzenie małe, tylko na północnym-zachodzie możliwy wzrost zachmurzenia do umiarkowanego. Na termometrach zobaczymy od 5 stopni Celsjusza do nawet 14 stopni Celsjusza.  Powieje na ogół słaby wiatr, jedynie miejscami umiarkowany. Padać raczej nigdzie nie powinno.

Reklama

Pogodowy scenariusz na sobotę też przedstawia się imponująco. Słońca nigdzie nie zabraknie, a temperatura wzrośnie nawet do 32 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być w Zielonej Górze. W pozostałych regionach też gorąco - maksymalnie od 25 stopni Celsjusza w Rzeszowie do nawet 31 stopni Celsjusza w Poznaniu. Padać nadal nigdzie nie powinno, a niebo będzie wręcz bezchmurne. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W niedzielę na termometrach zobaczymy nieco niższe wartości, ale nadal ma być bardzo ciepło. Zdecydowanie najgoręcej ma być w Kielcach oraz w Rzeszowie - nawet do 29 stopni Celsjusza. Z kolei najchłodniej będzie w Szczecinie - maksymalnie do 21 stopni Celsjusza. Słońca - od Bałtyku aż po Tatry  - mnóstwo. Dominować będzie zachmurzenie małe. Do umiarkowanego wzrośnie jedynie na zachodzie kraju. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Parasole się nie przydadzą, bo padać raczej nigdzie nie powinno. 

W poniedziałek pogoda zacznie się zmieniać. Czeka nas ochłodzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 stopni Celsjusza w Szczecinie oraz w Gdańsku do nawet 25 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Miejscami - głównie na zachodzie - pokropi deszcz. Słońca nadal sporo. Dominować będzie zachmurzenie małe oraz umiarkowane. Powieje na ogół umiarkowany.


Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama