Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 12:37

07:10 16:29

16:51 08:41

-2°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -7°C
  • Ciśnienie 1036 hPa
  • Wiatr N 15 km/h
13
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
30% normy
pm 10
17% normy
Jutro -1°C -5°C
Wtorek 1°C -5°C

Prognoza pogody na Boże Ciało i długi weekend

Jaka pogoda czeka nas w Boże Ciało i długi weekend? Według najnowszych prognoz, w najbliższych dniach praktycznie nie będzie już padać, a słupki rtęci wreszcie zatrzymają się na dłużej nad 20. kreską.

Prognoza pogody na Boże Ciało

W czwartek zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Miejscami na wschodzie i północy oraz na Przedgórzu Sudeckim możliwe słabe przelotne opady deszczu.

Temperatura maksymalna od 18 st. C na południowym wschodzie do 24 st. C na zachodzie, w rejonach podgórskich Karpat oraz nad Zatoką Gdańską od 16 st. C do 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

W nocy zachmurzenie małe lub umiarkowane, miejscami bezchmurnie. Temperatura minimalna od 8 st. C do 12 st. C, w dolinach górskich od 3 st. C do 7 st. C. Wiatr przeważnie słaby, zmienny.

Reklama

Prognoza na piątek

W piątek zachmurzenie małe i umiarkowane, przejściowo duże, zwłaszcza na wschodzie i północy kraju. Na zachodzie i południowym zachodzie, z wyjątkiem Sudetów, bez opadów. W pozostałej części kraju przelotne opady deszczu, na wschodzie Pomorza, Kujawach i Mazurach możliwe słabe burze.

Temperatura maksymalna od 19 st. C na południowym wschodzie do 25 st. C na zachodzie, w rejonach podgórskich Karpat oraz nad Zatoką Gdańską od 16 st. C do 18 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz porywisty, z kierunków wschodnich.

Jaka pogoda w sobotę?

W sobotę w całym kraju będzie przejściowe zachmurzenie. Tylko w województwie podlaskim prognozowane jest zachmurzenie duże.

Temperatura będzie się wahać od 18 do 26 stopni. Najzimniej będzie w Gdańsku, a najcieplej w Szczecinie. W okolicach 21-22 kreski zatrzymają się termometry na południowych wschodzie. Natomiast na południowym zachodzie, północnym wschodzie oraz w centrum temperatura będzie w granicach 23-24 stopni Celsjusza.

Pogoda na niedzielę

Podobna pogoda czeka nas w niedzielę. Zachmurzenie powinno się zmniejszyć, a słońca powinno być zauważalnie więcej. Według prognoz nigdzie nie będzie padać.

Najzimniej znów będzie w Gdańsku - tylko 18 stopni, a najcieplej w Szczecinie - 25. Na pozostałym obszarze termometry powinny wskazywać około 23-24 stopni Celsjusza.

Sprawdź, czym oddychasz! Jakość powietrza w polskich miejscowościach --> kliknij!

Aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Zobacz prognozę długoterminową na 45 dni

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy