Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 13:05

5:25 19:55

1:5523:25

27°C
 • Częściowo słonecznie
 • Odczuwalna 28°C
 • Ciśnienie 1019 hPa
 • Wiatr SW 7 km/h
 • Dla biegaczy
  8
  Znakomite

  Znakomita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Pogoda sprzyjająca dużej aktywności komarów
25
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
59% normy
pm 10
39% normy
Jutro 27°C 16°C
Poniedziałek 29°C 18°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Krótki powrót zimy

O wiośnie musimy zapomnieć, przynajmniej na chwilę. Najbliższe dni to załamanie pogody. Trzeba liczyć się z przelotnymi opadami deszczu ze śniegiem, a w górach - śniegu. Uczucie zimna będzie potęgować dość silny wiatr południowo-zachodni i zachodni.

W środę na niewielkie przejaśnienia mogą liczyć jedynie mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego. Nad resztą kraju utrzyma się zachmurzenie duże z opadami deszczu przechodzącymi w śnieg. Na szczęście temperatura nigdzie nie spadnie poniżej zera. Najzimniej będzie w północno-wschodniej Polsce - 2 stopnie na plusie w woj. podlaskim i warmińsko-mazurskim. Najcieplej na południu i zachodzie kraju - od 6 do 7 stopni Celsjusza; w centrum - 5 stopni. 

Reklama

W nocy ze środy na czwartek temperatura spadnie do zera, a nad ranem miejscami mogą wystąpić przymrozki do minus 2 stopni Celsjusza.

Jak wynika z prognoz, już w czwartek pogoda powinna się trochę poprawić. W przeważającej części kraju zza chmur będzie wyglądać słońce. Niebo pozostanie pochmurne w południowo-wschodniej Polsce. Mieszkańców Małopolski i Podkarpacia może pocieszyć w tym dniu najwyższa temperatura - 7 stopni na plusie. W pozostałej części kraju termometry wskażą 5-6 stopni Celsjusza. Zimniej - 3-4 kreski na plusie - będzie jedynie na północy. W woj. podlaskim należy spodziewać się opadów deszczu ze śniegiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama