Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 15:44

07:15 16:24

13:33 06:54

3°C
  • Słonecznie
  • Odczuwalna -5°C
  • Ciśnienie 1007 hPa
  • Wiatr NW 24 km/h
12
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
28% normy
pm 10
15% normy
Jutro 1°C -3°C
Sobota 1°C -9°C

Prognoza pogody: Kiedy sypnie śniegiem?

W najbliższych dniach czeka nas pogodowy rollercoaster - dziś i jutro dodatnie temperatury i słońce całym kraju, w sobotę pogorszenie pogody, w niedzielę znów słonecznie, a poniedziałek powita nas... śniegiem!

W czwartek i piątek zachmurzenie będzie umiarkowane, z przewagą słońca nad większością kraju. Zimy nie będzie widać też jeszcze na termometrach - w całej Polsce dodatnie temperatury, od 0-1 stopnia Celsjusza na północnym wschodzie do 5 na południowym zachodzie.

Znacznie gorzej będzie w sobotę, gdy słońce zupełnie skryje się za chmury. Na szczęście jednak ani nie popada deszcz, ani śnieg. Spadnie natomiast temperatura - będzie od 1 stopnia w województwach: podlaskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim i mazowieckim, do 3 stopni na południu kraju.

Reklama

W niedzielę nad całą Polską zaświeci słońce, choć mieszkańcom województwa lubelskiego i zachodniopomorskiego da się we znaki deszcz, a województwa podkarpackiego - śnieg. Temperatura bez większych zmian.

Największe zmiany przyniesie poniedziałek - w całym kraju sypnie śniegiem. Trudno powiedzieć, jak długo biały puch się utrzyma, ponieważ słupki rtęci wskażą od 0 stopni na ścianie wschodniej do 3 kresek w woj. dolnośląskim.

Śnieg przestanie sypać już we wtorek. Nad zachodnią połową kraju zachmurzenie będzie umiarkowane z przebłyskami słońca, natomiast na wschodzie chmury całkowicie przykryją niebo. Nic jednak z nich nie popada. Temperatura bez większych zmian.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy