Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 15:26

06:37 18:13

18:36 05:40

15°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 14°C
  • Ciśnienie 1005 hPa
  • Wiatr NE 15 km/h
36
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
87% normy
pm 10
66% normy
Jutro 16°C 11°C
Sobota 22°C 15°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Kiedy sypnie śniegiem?

W najbliższych dniach czeka nas pogodowy rollercoaster - dziś i jutro dodatnie temperatury i słońce całym kraju, w sobotę pogorszenie pogody, w niedzielę znów słonecznie, a poniedziałek powita nas... śniegiem!

W czwartek i piątek zachmurzenie będzie umiarkowane, z przewagą słońca nad większością kraju. Zimy nie będzie widać też jeszcze na termometrach - w całej Polsce dodatnie temperatury, od 0-1 stopnia Celsjusza na północnym wschodzie do 5 na południowym zachodzie.

Reklama

Znacznie gorzej będzie w sobotę, gdy słońce zupełnie skryje się za chmury. Na szczęście jednak ani nie popada deszcz, ani śnieg. Spadnie natomiast temperatura - będzie od 1 stopnia w województwach: podlaskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim i mazowieckim, do 3 stopni na południu kraju.

W niedzielę nad całą Polską zaświeci słońce, choć mieszkańcom województwa lubelskiego i zachodniopomorskiego da się we znaki deszcz, a województwa podkarpackiego - śnieg. Temperatura bez większych zmian.

Największe zmiany przyniesie poniedziałek - w całym kraju sypnie śniegiem. Trudno powiedzieć, jak długo biały puch się utrzyma, ponieważ słupki rtęci wskażą od 0 stopni na ścianie wschodniej do 3 kresek w woj. dolnośląskim.

Śnieg przestanie sypać już we wtorek. Nad zachodnią połową kraju zachmurzenie będzie umiarkowane z przebłyskami słońca, natomiast na wschodzie chmury całkowicie przykryją niebo. Nic jednak z nich nie popada. Temperatura bez większych zmian.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama