Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 6:29

7:39 15:24

0:361:00

-1°C
 • Przelotne opady śniegu
 • Odczuwalna -8°C
 • Ciśnienie 1021 hPa
 • Wiatr E 18 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  7
  Neutralne

  Warunki pogodowe bez wpływu na występowanie dolegliwości

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

25
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
61% normy
pm 10
44% normy
Jutro 0°C -4°C
Wtorek 0°C -6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Kiedy sypnie śniegiem?

W najbliższych dniach czeka nas pogodowy rollercoaster - dziś i jutro dodatnie temperatury i słońce całym kraju, w sobotę pogorszenie pogody, w niedzielę znów słonecznie, a poniedziałek powita nas... śniegiem!

W czwartek i piątek zachmurzenie będzie umiarkowane, z przewagą słońca nad większością kraju. Zimy nie będzie widać też jeszcze na termometrach - w całej Polsce dodatnie temperatury, od 0-1 stopnia Celsjusza na północnym wschodzie do 5 na południowym zachodzie.

Reklama

Znacznie gorzej będzie w sobotę, gdy słońce zupełnie skryje się za chmury. Na szczęście jednak ani nie popada deszcz, ani śnieg. Spadnie natomiast temperatura - będzie od 1 stopnia w województwach: podlaskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim i mazowieckim, do 3 stopni na południu kraju.

W niedzielę nad całą Polską zaświeci słońce, choć mieszkańcom województwa lubelskiego i zachodniopomorskiego da się we znaki deszcz, a województwa podkarpackiego - śnieg. Temperatura bez większych zmian.

Największe zmiany przyniesie poniedziałek - w całym kraju sypnie śniegiem. Trudno powiedzieć, jak długo biały puch się utrzyma, ponieważ słupki rtęci wskażą od 0 stopni na ścianie wschodniej do 3 kresek w woj. dolnośląskim.

Śnieg przestanie sypać już we wtorek. Nad zachodnią połową kraju zachmurzenie będzie umiarkowane z przebłyskami słońca, natomiast na wschodzie chmury całkowicie przykryją niebo. Nic jednak z nich nie popada. Temperatura bez większych zmian.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama