Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 11:00

6:19 18:39

17:011:00

23°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 24°C
 • Ciśnienie 1020 hPa
 • Wiatr S 9 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Warunki pogodowe powodują umiarkowaną aktywność komarów
56
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
142% normy
pm 10
110% normy
Jutro 28°C 14°C
Sobota 18°C 9°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody. Front nad Polską, ostrzeżenie przed burzami

Koniec czerwca będzie deszczowy i pochmurny. Polska jest pod wpływem niżu znad Bałtyku, z zachodu na wschód przemieszcza się strefa chłodnego frontu atmosferycznego. W niedzielę zagrzmi prawie w całym kraju - ostrzegają synoptycy. Na termometrach, na północy kraju, zobaczymy zaledwie 14 stopni Celsjusza.

Polska będzie pod wpływem niżu znad Bałtyku, z północnego zachodu na południowy wschód przemieszczać się będzie strefa chłodnego frontu atmosferycznego. Z północnego zachodu będzie napływać chłodne, polarno-morskie powietrze.

Reklama

W niedzielę zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Lokalnie przelotne opady deszczu. Synoptycy ostrzegają przed burzami, które wystąpią prawie w całym kraju. Spokojnie tylko w woj. zachodniopomorskimi lubuskim.

Temperatura maksymalna od 17 stopni na Pomorzu, Warmii i Mazurach i w stolicy, 18 na Podlasiu, Lubelszczyźnie, w woj. kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, świętokrzyskim i na Śląsku, 19 st. w Szczecinie, Łodzi i w Małopolsce, 20 w Zielonej Górze i na Podkarpaciu, do 21 st. Celsjusza na Dolnym Śląsku.

Wiatr umiarkowany, w zachodniej połowie kraju okresami dość silny i porywisty, zachodni i północno-zachodni. W czasie burz porywy do 60 km/h.

W nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże. Na północy, północnym wschodzie, na wschodzie oraz w górach okresami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna przeważnie od 7 do 10 st., w dolinach górskich od 5 do 7 st., tylko na południowym wschodzie i na wybrzeżu cieplej, do 12 st. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny i porywisty, zachodni.

W poniedziałek w całej Polsce zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu prognozujemy w woj. zachodniopomorski, na Pomorzu, Warmii i Mazurach i Podlasiu.

Temperatura maksymalna od 18 st. w Gdańsku i Olsztynie, 19 kresek na Podlasiu, w woj. kujawsko-pomorskim, na Mazowszu i na Śląsku, 20 st. w Szczecinie, Zielonej Górze, w Wielkopolsce, woj. łódzkim i świętokrzyskim, do 21-22 st. Celsjusza na Lubelszczyźnie, Dolnym Śląsku, w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem porywisty, zachodni.

We wtorek zachmurzenie umiarkowane. Na północy aura bardzo niespokojna - będzie grzmiało w Szczecinie, Zielonej Górze, Wielkopolsce, Łodzi, w woj. kujawsko-pomorskim, na Mazowszu, Podlasiu, Warmii i Mazurach i Pomorzu.

Temperatura maksymalna od 18-19 stopni na północy, 20 na Śląsku, do 22-23 st.Celsjusza w pozostałych województwach. Najcieplej będzie na Podkarpaciu i na Śląsku.

W środę najgorsza pogoda zapowiada się nad morzem, na Warmii i Mazurach i Podlasiu. W tych województwach będzie padać. W pozostałych zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami. Różnica temperatur będzie duża. Na termometrach zobaczymy od 14 st. na Pomorzu, 16 w Olsztynie, 18 w woj. zachodniopomorski, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim, a także na Śląsku i Mazowszu, 19 na Podlasiu, do 20 st. w pozostałych województwach.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje