Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 21:57

06:32 18:20

21:44 14:36

11°C
  • Zachmurzenie małe
  • Odczuwalna 8°C
  • Ciśnienie 1026 hPa
  • Wiatr E 15 km/h
26
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
62% normy
pm 10
45% normy
Jutro 17°C 10°C
Czwartek 14°C 6°C

Prognoza pogody do końca tygodnia

Mieszkańcy przeważającej części kraju powinni się spodziewać burz z piorunami i przelotnych opadów deszczu. W sobotę się ochłodzi. W niektórych rejonach kraju termometry wskażą zaledwie 16 st. Celsjusza w ciągu dnia.

ŚRODA

Dziś w ciągu dnia termometry w kraju wskażą od 22 st. Celsjusza na południu Polski po 27 st. w Zielonej Górze. Uwaga! Możliwe burze z piorunami w województwach: warmińsko-mazurskim, pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim.

CZWARTEK

W czwartek mieszkańcy przeważającej części kraju mogą spodziewać się burz - mogą się one pojawić od pasa województw: dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego, mazowieckiego i podlaskiego aż po południowe krańce Polski.

Reklama

W woj. lubuskim i wielkopolskim możliwe przelotne opady deszczu.

Termometry wskażą od 18 st. Celsjusza w Gdańsku i Olsztynie po 22 st. w Rzeszowie.

PIĄTEK

W piątek wciąż mogą wystąpić burze - na Śląsku, w Małopolsce, na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, Mazowszu i woj. świętokrzyskim. Przelotny deszcz może spaść w Łódzkiem i na Pomorzu.

Temperatura w ciągu dnia wyniesie od 18 st. w Gdańsku po 21 st. w Rzeszowie.

SOBOTA

W sobotę nieco się ochłodzi. W Gdańsku i Olsztynie w ciągu dnia zaledwie 16 st. Celsjusza. Chłodniej tez na południu kraju: 18-19 st. Najcieplej w Zielonej Górze. Tam termometry wskażą 21 st.

Synoptycy nie przewidują burz ani opadów deszczu. Wciąż jednak możemy się spodziewać zachmurzenia albo przejściowego zachmurzenia.

NIEDZIELA

W niedzielę w ciągu dnia słupek rtęci w termometrach podskoczy i temperatura wyniesie od 19 st. w Gdańsku i Olsztynie po 23 st. w Zielonej Górze i Wrocławiu.

W większości kraju przeważnie słonecznie, na południu nieco więcej chmur, ale promienie słoneczne i tak pojawią się na niebie.

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje