Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 21:53

5:32 17:54

8:521:00

3°C
 • Zachmurzenie umiarkowane
 • Odczuwalna 3°C
 • Ciśnienie 1006 hPa
 • Wiatr ENE 6 km/h
 • Dla biegaczy
  3
  Trudne

  Pogoda nie rozpieszcza biegaczy

 • Dla reumatyków
  5
  Średnie

  Warunki atmosferyczne stwarzają średnie ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

92
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Mocno zanieczyszczone
pm 2.5
372% normy
pm 10
290% normy
Jutro 8°C -2°C
Niedziela 11°C 1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody do końca tygodnia

W najbliższych dniach w całej Polsce będzie bardzo pogodnie, spokojnie i słonecznie. Na termometrach zobaczymy do 31 stopni Celsjusza! Aura popsuje się dopiero w sobotę. Na zachodzie kraju prognozujemy bardzo intensywne opady deszczu. W niedzielę popada prawie we wszystkich województwach, ostrzegamy także przed burzami.

Polska będzie w obszarze podwyższonego ciśnienia. Z południa napływać będzie ciepła, polarno-morska masa powietrza.

Reklama

W środę na zachodzie wspaniała aura, niebo będzie bezchmurne. Na południu, północy i w centrum zachmurzenie umiarkowane. Na Podlasiu dużo deszczowych chmur, popada także na Lubelszczyźnie i na Podkarpaciu.

Temperatura maksymalna od 22 st. nad morzem, w Białymstoku i na Lubelszczyźnie, 23 stopnie na Warmii i Mazurach, w woj. świętokrzyskim i na Śląsku, 24 st. Celsjusza na Podkarpaciu, do 25 st. w woj. kujawsko-pomorski,, na Mazowszu i w Małopolsce, do 26-27 st. na zachodzie kraju. Wiatr słaby, południowo-wschodni. Podczas burz porywy wiatru do 60 km/h.

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 10 do 15 st. Wiatr słaby, nad morzem okresami umiarkowany, południowo-wschodni.

W środę w całej Polsce zachmurzenie małe. Wszędzie możemy liczyć na bardzo dużo słońca.

Temperatura maksymalna od 23 stopni na północnym wschodzie, 24 kresek nad morzem i na Śląsku, 25-26 st. Celsjusza na południu i w centrum, do 27-28 st. na zachodzie.

Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni.

W czwartek ciąg dalszy wspaniałej pogody. Będzie bardzo spokojnie, pogodnie i słonecznie. I jeszcze cieplej. Temperatura maksymalna od 26 stopni na Śląsku, 27-28 kresek na południu, w centrum i na północy, do 29-30 st. Celsjusza na zachodzie.

W piątek prawie w całej Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane. Przelotne opady deszczu prognozujemy tylko w województwie zachodniopomorskim. Na termometrach zobaczymy od 27 stopni na Śląsku, 28 st. na wschodzie, 29 kresek w Małopolsce, w woj. łódzkim, na Warmii i Mazurach i w Zielonej Górze, 30 st. C. w woj. kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, na Dolnym Śląsku i w Opolu do 31 stopni w Wielkopolsce.

W sobotę załamanie pogody na zachodzie i na południu. W Szczecinie i Zielonej Górze prognozujemy bardzo intensywne opady deszczu. Popada także w woj. kujawsko-pomorskim, w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku, w Opolu, na Śląsku i w Małopolsce. W pozostałych województwach zachmurzenie umiarkowane i sporo słońca.

Temperatura maksymalna od 27 stopni na Pomorzu i w województwie świętokrzyskim, 28 kresek na wschodzie i na południu, 29 st. w centrum, do 30 stopni Celsjusza na zachodzie.

W niedzielę w centrum, na południu i na północy pogorszenie pogody. Spokojnie i słonecznie będzie na zachodzie i na wschodzie.

Przelotne opady deszczu prognozujemy na Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, łódzkim, na Dolnym Śląsku i na Śląsku. Na Mazowszu i na Podkarpaciu spodziewamy się burz, lokalnie gwałtownych.

W pozostałych województwach sporo słońca i błękitnego nieba.

Temperatura maksymalna od 23-25 stopni na zachodzie i północy, 26 w woj. kujawsko-pomorskim, w Małopolsce i woj. świętokrzyskim, do 28-29 st. na wschodzie.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy