Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 19:27

07:16 15:30

23:59 14:03

1°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 0°C
  • Ciśnienie 998 hPa
  • Wiatr SW 7 km/h
42
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
100% normy
pm 10
68% normy
Jutro 4°C 1°C
Poniedziałek 2°C -1°C

Prognoza pogody do końca tygodnia

W najbliższych dniach w całej Polsce będzie bardzo pogodnie, spokojnie i słonecznie. Na termometrach zobaczymy do 31 stopni Celsjusza! Aura popsuje się dopiero w sobotę. Na zachodzie kraju prognozujemy bardzo intensywne opady deszczu. W niedzielę popada prawie we wszystkich województwach, ostrzegamy także przed burzami.

Polska będzie w obszarze podwyższonego ciśnienia. Z południa napływać będzie ciepła, polarno-morska masa powietrza.

W środę na zachodzie wspaniała aura, niebo będzie bezchmurne. Na południu, północy i w centrum zachmurzenie umiarkowane. Na Podlasiu dużo deszczowych chmur, popada także na Lubelszczyźnie i na Podkarpaciu.

Temperatura maksymalna od 22 st. nad morzem, w Białymstoku i na Lubelszczyźnie, 23 stopnie na Warmii i Mazurach, w woj. świętokrzyskim i na Śląsku, 24 st. Celsjusza na Podkarpaciu, do 25 st. w woj. kujawsko-pomorski,, na Mazowszu i w Małopolsce, do 26-27 st. na zachodzie kraju. Wiatr słaby, południowo-wschodni. Podczas burz porywy wiatru do 60 km/h.

Reklama

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 10 do 15 st. Wiatr słaby, nad morzem okresami umiarkowany, południowo-wschodni.

W środę w całej Polsce zachmurzenie małe. Wszędzie możemy liczyć na bardzo dużo słońca.

Temperatura maksymalna od 23 stopni na północnym wschodzie, 24 kresek nad morzem i na Śląsku, 25-26 st. Celsjusza na południu i w centrum, do 27-28 st. na zachodzie.

Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni.

W czwartek ciąg dalszy wspaniałej pogody. Będzie bardzo spokojnie, pogodnie i słonecznie. I jeszcze cieplej. Temperatura maksymalna od 26 stopni na Śląsku, 27-28 kresek na południu, w centrum i na północy, do 29-30 st. Celsjusza na zachodzie.

W piątek prawie w całej Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane. Przelotne opady deszczu prognozujemy tylko w województwie zachodniopomorskim. Na termometrach zobaczymy od 27 stopni na Śląsku, 28 st. na wschodzie, 29 kresek w Małopolsce, w woj. łódzkim, na Warmii i Mazurach i w Zielonej Górze, 30 st. C. w woj. kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, na Dolnym Śląsku i w Opolu do 31 stopni w Wielkopolsce.

W sobotę załamanie pogody na zachodzie i na południu. W Szczecinie i Zielonej Górze prognozujemy bardzo intensywne opady deszczu. Popada także w woj. kujawsko-pomorskim, w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku, w Opolu, na Śląsku i w Małopolsce. W pozostałych województwach zachmurzenie umiarkowane i sporo słońca.

Temperatura maksymalna od 27 stopni na Pomorzu i w województwie świętokrzyskim, 28 kresek na wschodzie i na południu, 29 st. w centrum, do 30 stopni Celsjusza na zachodzie.

W niedzielę w centrum, na południu i na północy pogorszenie pogody. Spokojnie i słonecznie będzie na zachodzie i na wschodzie.

Przelotne opady deszczu prognozujemy na Pomorzu, w woj. kujawsko-pomorskim, łódzkim, na Dolnym Śląsku i na Śląsku. Na Mazowszu i na Podkarpaciu spodziewamy się burz, lokalnie gwałtownych.

W pozostałych województwach sporo słońca i błękitnego nieba.

Temperatura maksymalna od 23-25 stopni na zachodzie i północy, 26 w woj. kujawsko-pomorskim, w Małopolsce i woj. świętokrzyskim, do 28-29 st. na wschodzie.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama