Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 1:54

07:28 15:24

21:04 12:39

5°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -2°C
  • Ciśnienie 1008 hPa
  • Wiatr SE 28 km/h
68
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
191% normy
pm 10
150% normy
Jutro 8°C 0°C
Poniedziałek 4°C -2°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Deszczowy i ciepły początek roku

Pierwszy tydzień 2018 roku zapowiada się ciepło i deszczowo. Termometry pokażą od 1 do nawet 9 stopni Celsjusza.

Czwartek zapowiada się pogodnie w województwach: małopolskim, śląskim, dolnośląskim, opolskim, lubuskim, wielkopolskim, łódzkim i kujawsko-pomorskim. Termometry wskażą tam od 6 do 8 stopni Celsjusza. Mimo dużego i przejściowego zachmurzenia, mieszkańcy tych województw nie powinni obawiać się deszczu. W parasole powinni się za to zaopatrzyć mieszkańcy wschodniej i północnej Polski. Na tym obszarze temperatury w granicach 5-6 stopni Celsjusza. Najzimniej na Pomorzu. 

Reklama

Piątek zapowiada się bardzo jesiennie. Zachmurzenie duże i umiarkowane w całym kraju. Popada także niemalże w każdym zakątku. Bezdeszczowo jedynie w centrum, na krańcach zachodnich i na Podkarpaciu. Termometry wskażą od 5 stopni Celsjusza na Podlasiu do 9 stopni w województwach: małopolskim, śląskim, opolskim i dolnośląskim.

W sobotę pogodniej. Deszcz może się pojawić jeszcze na południu, południowym wschodzie i północy kraju. Temperatury od 5 stopni na północy i północnym wschodzie do 8-9 stopni na południu Polski. 

W niedzielę spore ochłodzenie. Najzimniej (1 stopień Celsjusza) w województwie warmińsko-mazurskim. W pozostałych regionach północy Polski termometry wskażą od 2 do 3 stopni. Najwyższe temperatury w Małopolsce i na Podkarpaciu (7 stopni Celsjusza). Zachmurzenie duże, opady w centralnej, wschodniej i zachodniej części kraju.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama