Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 13:29

6:44 16:57

8:2521:00

2°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna 5°C
 • Ciśnienie 1024 hPa
 • Wiatr SW 6 km/h
 • Dla biegaczy
  5
  Dość dobre

  Dość dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  9
  Bardzo dobre

  Bardzo dobre warunki dla astmatyków

52
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zanieczyszczone
pm 2.5
126% normy
pm 10
100% normy
Jutro 2°C -6°C
Środa 1°C -6°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Deszczowy i ciepły początek roku

Pierwszy tydzień 2018 roku zapowiada się ciepło i deszczowo. Termometry pokażą od 1 do nawet 9 stopni Celsjusza.

Czwartek zapowiada się pogodnie w województwach: małopolskim, śląskim, dolnośląskim, opolskim, lubuskim, wielkopolskim, łódzkim i kujawsko-pomorskim. Termometry wskażą tam od 6 do 8 stopni Celsjusza. Mimo dużego i przejściowego zachmurzenia, mieszkańcy tych województw nie powinni obawiać się deszczu. W parasole powinni się za to zaopatrzyć mieszkańcy wschodniej i północnej Polski. Na tym obszarze temperatury w granicach 5-6 stopni Celsjusza. Najzimniej na Pomorzu. 

Reklama

Piątek zapowiada się bardzo jesiennie. Zachmurzenie duże i umiarkowane w całym kraju. Popada także niemalże w każdym zakątku. Bezdeszczowo jedynie w centrum, na krańcach zachodnich i na Podkarpaciu. Termometry wskażą od 5 stopni Celsjusza na Podlasiu do 9 stopni w województwach: małopolskim, śląskim, opolskim i dolnośląskim.

W sobotę pogodniej. Deszcz może się pojawić jeszcze na południu, południowym wschodzie i północy kraju. Temperatury od 5 stopni na północy i północnym wschodzie do 8-9 stopni na południu Polski. 

W niedzielę spore ochłodzenie. Najzimniej (1 stopień Celsjusza) w województwie warmińsko-mazurskim. W pozostałych regionach północy Polski termometry wskażą od 2 do 3 stopni. Najwyższe temperatury w Małopolsce i na Podkarpaciu (7 stopni Celsjusza). Zachmurzenie duże, opady w centralnej, wschodniej i zachodniej części kraju.

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama