Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 0:45

07:28 15:24

21:04 12:39

4°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -3°C
  • Ciśnienie 1007 hPa
  • Wiatr SE 24 km/h
70
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
201% normy
pm 10
158% normy
Jutro 8°C 0°C
Poniedziałek 4°C -2°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Co czeka nas w weekend?

Najbliższe dni przyniosą typowo listopadową aurę. Będzie pochmurnie, miejscami wystąpią przelotne opady, a temperatury będą oscylować w granicach 9-10 stopni Celsjusza.

Na zachodzie oraz częściowo w centrum Europy pogodę kształtuje niż z rejonu Islandii, nad resztą kontynentu dominuje będzie rozległy wyż znad Rosji - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. 

Reklama

Polska jest pomiędzy wspomnianym powyżej niżem i wyżem, w dość chłodnym powietrzu polarnym morskim.

Czwartek Dziś w całym kraju wiele chmur, słonecznie jedynie w górach powyżej 1100-1400 m n.p.m. Synoptycy nie spodziewają się jednak opadów deszczu. Termometry wskażą średnio 6-7 stopni. Nieco cieplej tylko w rejonie Szczecina - 9 kresek powyżej zera.

Piątek 

W piątek temperatury minimalnie wzrosną i będą oscylować w granicach 8-9 stopni Celsjusza. 

Cieplej na Dolnym Śląsku - 11 stopni C., z kolei na Pomorzu, Warmii i Mazurach oraz Suwalszczyźnie tylko 6 stopni C. W tych rejonach synoptycy spodziewają się także przelotnych opadów deszczu. 

Sobota 

W sobotę szykuje się pochmurna aura, zwłaszcza na Podlasiu i Śląsku, gdzie niebo całkowicie pokryją gęste chmury. W pozostałych rejonach możliwe przejaśnienia. Termometry wskażą średnio od 9 do 12 stopni Celsjusza. 

Niedziela

W niedzielę jeszcze więcej chmur. Niewielkie przejaśnienia możliwe na Dolnym Śląsku, w Zachodniopomorskim oraz na południowym wschodzie. Termometry wskażą średnio 11- 13 kresek powyżej zera.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama