Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 8:22

7:11 17:29

16:472:56

3°C
 • Mgła
 • Odczuwalna 4°C
 • Ciśnienie 1027 hPa
 • Wiatr WNW 4 km/h
 • Dla biegaczy
  7
  Bardzo dobre

  Bardzo dobra pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

50
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
120% normy
pm 10
89% normy
Jutro 12°C 3°C
Wtorek 8°C 4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Ciepły kwiecień trwa

Jak informuje IMGW, przeważający obszar kontynentu jest pod wpływem rozległego wyżu znad Niemiec, tylko wschodnia oraz częściowo północna i północno zachodnia Europa znajduje się pod wpływem niżów z układami frontów atmosferycznych. Polska jest w zasięgu wspomnianego wyżu, w napływającym z północnego zachodu chłodnym powietrzu polarnym morskim.

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane, na wschodzie okresami duże, a na północnym wschodzie miejscami niewielkie opady deszczu. Temperatura maksymalna od 17 st.C na krańcach północno-wschodnich do około 19 st.C w centrum i 22 st.C miejscami na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, w województwach wschodnich i nad morzem okresami porywisty, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni, tylko na Pomorzu Zachodnim zachodni. W Beskidach porywy do 60 km/h, a w Tatrach do 65 km/h.

Reklama

W czwartek zachmurzenie małe, w woj. południowo-wschodnich i na Pomorzu Zachodnim także umiarkowane, a na Podkarpaciu początkowo duże. Temperatura maksymalna od 16-17 st.C na krańcach północno-wschodnich i Podhalu do około 20 st.C w centrum i 22 st.C na południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, we wschodniej połowie kraju w porywach do 55 km/h, północny, tylko na północnym wschodzie północno-zachodni. W zachodniej części Beskidów porywy do 65 km/h, w Bieszczadach do 75 km/h, a w Tatrach do 90 km/h.

W najbliższych dniach pogoda nie zmieni się. Chłodniej zrobi się dopiero w niedzielę, kiedy to temperatura nie będzie przekraczać 19 st.C., a nad morzem będzie zaledwie 14 st.C.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje