Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 0:45

6:56 15:44

13:0522:33

8°C
 • Zachmurzenie małe
 • Odczuwalna 7°C
 • Ciśnienie 1029 hPa
 • Wiatr WNW 7 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

37
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
88% normy
pm 10
62% normy
Jutro 5°C -4°C
Sobota 4°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Ciepły koniec września

Jak informuje IMGW, Europa północno-zachodnia, częściowo wschodnia oraz Skandynawia znajdują się pod wpływem niżów z układami frontów atmosferycznych. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtują układy wysokiego ciśnienia. Polska jest pod wpływem rozległego wyżu, którego centrum znad Polski przemieszcza się nad kraje bałtyckie. Przeważający obszar kraju znajduje się w chłodnej polarno-morskiej masie powietrza, na krańce południowe i zachodnie napływa nieco cieplejsze powietrze polarno-morskie.

W niedzielę zachmurzenie umiarkowane, na wschodzie miejscami duże i tam możliwe słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 16 st. na północnym wschodzie do 21 st. na południowym zachodzie i Pomorzu Zachodnim. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

Reklama

W nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane. Nad ranem lokalnie krótkotrwałe mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 4 st. na północnym wschodzie do 8 st. na zachodzie i do 11 st. na wybrzeżu. W dolinach karpackich lokalnie możliwe spadki temperatury do 0 st. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich.

W poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 15 st. na Lubelszczyźnie do 21-22 st. na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

Taka pogoda będzie utrzymywała się w Polsce co najmniej przez najbliższy tydzień.

Dowiedz się więcej na temat: prognoza pogody

Reklama

Reklama

Reklama