Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 2:16

06:19 18:39

18:59 05:07

8°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 4°C
  • Ciśnienie 1015 hPa
  • Wiatr NNW 17 km/h
11
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
26% normy
pm 10
18% normy
Jutro 14°C 7°C
Środa 14°C 5°C

Prognoza pogody: Ciepła jesień, uwaga na mgły

Aura w najbliższych dniach będzie zdecydowanie umiarkowana. Kierowcy muszą uważać na poranne mgły, które mogą chwilami dość mocno ograniczać widoczność. IMGW nie ogłosiło żadnych ostrzeżeń.

Wtorek, 19.11.2019 r.

We wtorek w całym kraju słońce będzie wyglądać zza chmur. Czeka nas zachmurzenie małe i umiarkowane, pod wieczór przechodzące na wschodzie w duże. Od rana w wielu miejscach kraju wystąpią mgły. W ciągu dnia temperatury osiągną od 8 stopni Celsjusza w Zielonej Górze i 9 w Gdańsku i Bydgoszczy, do 13 stopni Celsjusza w Krakowie i Rzeszowie. Wiatr będzie wiał słaby i umiarkowany, nad morzem i w górach możliwy porywisty. 

Środa, 20.11.2019 r.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie duże, a na północy i wschodzie możliwe mgły, ograniczające widoczność do 200 metrów. W nocy temperatura osiągnie od 2 do 7 stopni Celsjusza, miejscami możliwe przymrozki. Rano miejscami możemy się podziewać mgieł ograniczających widoczność do 300 metrów, które jednak w późniejszych godzinach się podniosą. W dzień temperatura wzrośnie do 8 stopni Celsjusza w Szczecinie, 10 stopni w Łodzi, po 12 w Rzeszowie, Lublinie i Wrocławiu. Wiatr słaby, od 3 do 5 metrów na  sekundę. W najwyższych partiach gór możliwe porywy. 

Reklama

Czwartek, 21.11.2019 r.

W nocy ze środy na czwartek w Tatrach opady deszczy, przechodzące deszcz ze śniegiem i śnieg. Na północnym wchodzie dojdzie do ochłodzenia. Temperatura w ciągu dnia wyniesie tam od 5 stopni Celsjusza w Białymstoku do 7 w Olsztynie. Na pozostałym obszarze kraju cieplej. Temperatura będzie wynosić od 9 stopni w Gdańsku, przez 11 w Polsce centralnej, po 13 stopni w Kielcach. W Rzeszowie może popadać. Wiatr północno-zachodni będzie wić z prędkością od 2 do 6 metrów na sekundę. 

Sprawdź, czym oddychasz! Jakość powietrza w polskich miejscowościach --> kliknij!

Aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama