Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 7:41

07:17 15:30

15:34 04:44

4°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -1°C
  • Ciśnienie 1016 hPa
  • Wiatr W 18 km/h
61
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
161% normy
pm 10
135% normy
Jutro 2°C -1°C
Niedziela 1°C -2°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Chmury, deszcz i dość niskie temperatury

Dziś w prawie całej Polsce będzie pochmurno, deszczowo i dość chłodno - od 17 stopni w Krakowie do 22 w woj. zachodniopomorskim. Czy to już koniec pięknej i upalnej pogody w tym roku? Wiele wskazuje na to, że tak. W przyszłym tygodniu na północy Polski na termometrach zobaczymy zaledwie 13 stopni!

W środę na wschodzie, południu i w centrum kraju zachmurzenie duże z opadami deszczu, a na krańcach wschodnich miejscami będzie grzmiało.Prognozowana wysokość opadów w burzach do 20 mm. Na pozostałym obszarze Polski zachmurzenie małe i umiarkowane.

Reklama

Temperatura maksymalna od 17 w Małopolsce do 22 stopni w kujawsko-pomorskim i zachodniopomorskim. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny. W rejonach burz porywy wiatru do 70 km/h.

W nocy ze środy na czwartek w kraju zachmurzenie małe, lokalnie umiarkowane, tylko na wschodzie i nad morzem miejscami zachmurzenie duże, i możliwy deszcz. Na wschodzie początkowo możliwa też burza. Prognozowana wysokość opadów na wschodzie do 15 mm. Miejscami silne zamglenia ograniczające widzialność od 1000 do 3000 m, lokalnie mgła ograniczająca widzialność od 200 do 800 m. Temp. min. na przeważającym obszarze kraju od 9 do 14 st., w kotlinach sudeckich i na Podhalu od 6 do 8 st. Wiatr przeważnie słaby, z kierunków północnych, w czasie burz w porywach do 70 km/h.

Deszczowo i burzowo

W czwartek w Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie na krańcach wschodnich i miejscami nad morzem zachmurzenie duże, możliwy deszcz.

Na krańcach wschodnich możliwe też burze. Prognozowana wysokość opadów w rejonach burz do 20 mm. Temperatura maksymalna od 21 nad morzem do 24 stopni w zachodniopomorskim i na Dolnym Śląsku.

Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków północnych. W czasie burz porywy wiatru do 70 km/h.

Weekend zapowiada się dość ciepły. W piątek sobotę temperatura wyniesie od 23 do 28 stopni. W niedzielę chłodniej i bardzo pochmurno.

Przyszły tydzień już z typowo jesienną aurą. Słońce bardzo rzadko będzie przebijać się przez gęste, deszczowe chmury. Temperatury będą dość niskie. W przyszłą środę na termometrach na północy i północnym wschodzie zaledwie 13 stopni!

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!


Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni


Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca


Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pogoda | prognoza | deszcz | środa | ciepło | chmury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama