Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 10:55

07:21 15:27

02:39 14:47

1°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -5°C
  • Ciśnienie 999 hPa
  • Wiatr WSW 20 km/h
19
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
47% normy
pm 10
29% normy
Jutro 4°C 3°C
Czwartek 5°C -2°C

Prognoza pogody: Chłodno, ale słonecznie

Chłodno, ale słonecznie - taka pogoda czeka we wtorek mieszkańców praktycznie całego kraju. Do końca tygodnia ociepli się, temperatury wzrosną nawet do 10 stopni Celsjusza, pojawi się za to sporo chmur. W weekend - na zachodzie i północy kraju - spodziewane są opady deszczu.

ZOBACZ PROGNOZĘ POGODY DLA NARCIARZY

Maksymalnie sześć "kresek" powyżej zera wskażą dziś termometry w całej Polsce. Najcieplej będzie na zachodzie kraju, najchłodniej - na wschodzie i w województwie świętokrzyskim, gdzie będzie maksymalnie jeden stopień na plusie. Chłodno także w stolicy.

Od środy do piątku temperatury wzrosną. Jutro zmianę pogody odczują mieszkańcy wschodniej części kraju - tam termometry pokażą ok. trzech stopni Celsjusza. Na zachodzie i w centrum Polski słupek rtęci zatrzyma się na piątej, szóstej kresce. Będzie pogodnie, ale coraz więcej chmur zacznie przesłaniać słońce.

Reklama

W czwartek również zaobserwujemy lekki skok temperatur. W województwach lubuskim i dolnośląskim słupek rtęci zatrzyma się na ósmej "kresce". Najchłodniej - w okolicach czterech, pięciu stopni będzie na zachodzie i południu kraju.

Piątek będzie ciepły. Na Dolnym Śląsku temperatury pokażą nawet 10 stopni na plusie, w większości kraju będzie od sześciu do dziewięciu stopni Celsjusza. W weekend temperatury nieznacznie spadną, spodziewane jest także większe zachmurzenie i opady deszczu (zachód i północ kraju).

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama