Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 5:30

4:25 20:42

19:174:19

15°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 16°C
 • Ciśnienie 1024 hPa
 • Wiatr E 7 km/h
 • Dla biegaczy
  1

 • Dla reumatyków
  10

 • Dla astmatyków
  10

35
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
84% normy
pm 10
55% normy
Jutro 27°C 15°C
Środa 29°C 16°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Będzie ciepło, ale burzowo

Początek tygodnia słoneczny w całej Polsce. Jutro pojawią się lokalnie opady deszczu. W środę i czwartek Polskę opanuje burzowa aura.

Tydzień rozpoczyna się ciepło i słonecznie. W poniedziałek termometry w Polsce wskażą od 19 st. Celsjusza w województwie pomorskim do 24 st. w zachodniopomorskim. Synoptycy nie przewidują opadów deszczu. Ciśnienie w Warszawie wskaże 1024 hPa. Wiatr łagodny i umiarkowany. 

WTOREK

Reklama

We wtorek uważać na burze powinni mieszkańcy województw: małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego. W pozostałej części kraju słonecznie z niewielkimi zachmurzeniami. Najcieplej w mazowieckim, gdzie słupki rtęci wskażą 26 st. Celsjusza. Najchłodniej w pomorskim. Tam lokalnie temperatura nie przekroczy 17 st. Celsjusza. 

ŚRODA

Burzowe chmury zgromadzą się nad większą częścią Polski dopiero w środę. Przewiduje się, że przelotne deszcze ominą jedynie północno-wschodni kraniec kraju. Z wyjątkiem Pomorza, gdzie temperatura wyniesie 21 st. Celsjusza, wszędzie upalnie - od 24 st. Celsjusza na Śląsku i Lubelszczyźnie do 27 w mazowieckim i zachodniopomorskim. 

CZWARTEK

Zgodnie z prognozami meteorologów 10 maja powinniśmy spodziewać się burz w niemal całej Polsce. Deszczowe chmury ominą jedynie woj. mazowieckie. Temperatury utrzymają się na poziomie 24 st. Celsjusza w pomorskim do 27 st. w centralnej i zachodniej części kraju. Wiatr umiarkowany, północny i północno-wschodni. Ciśnienie od poniedziałku bez zmian - 1024 hPa.

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama