Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 23:09

5:28 19:50

16:010:34

21°C
 • Bezchmurnie
 • Odczuwalna 20°C
 • Ciśnienie 1014 hPa
 • Wiatr W 6 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

Pogoda sprzyjająca dużej aktywności komarów
22
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
54% normy
pm 10
36% normy
Jutro 25°C 12°C
Środa 26°C 15°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza pogody: Będzie ciepło, ale burzowo

Początek tygodnia słoneczny w całej Polsce. Jutro pojawią się lokalnie opady deszczu. W środę i czwartek Polskę opanuje burzowa aura.

Tydzień rozpoczyna się ciepło i słonecznie. W poniedziałek termometry w Polsce wskażą od 19 st. Celsjusza w województwie pomorskim do 24 st. w zachodniopomorskim. Synoptycy nie przewidują opadów deszczu. Ciśnienie w Warszawie wskaże 1024 hPa. Wiatr łagodny i umiarkowany. 

WTOREK

Reklama

We wtorek uważać na burze powinni mieszkańcy województw: małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego. W pozostałej części kraju słonecznie z niewielkimi zachmurzeniami. Najcieplej w mazowieckim, gdzie słupki rtęci wskażą 26 st. Celsjusza. Najchłodniej w pomorskim. Tam lokalnie temperatura nie przekroczy 17 st. Celsjusza. 

ŚRODA

Burzowe chmury zgromadzą się nad większą częścią Polski dopiero w środę. Przewiduje się, że przelotne deszcze ominą jedynie północno-wschodni kraniec kraju. Z wyjątkiem Pomorza, gdzie temperatura wyniesie 21 st. Celsjusza, wszędzie upalnie - od 24 st. Celsjusza na Śląsku i Lubelszczyźnie do 27 w mazowieckim i zachodniopomorskim. 

CZWARTEK

Zgodnie z prognozami meteorologów 10 maja powinniśmy spodziewać się burz w niemal całej Polsce. Deszczowe chmury ominą jedynie woj. mazowieckie. Temperatury utrzymają się na poziomie 24 st. Celsjusza w pomorskim do 27 st. w centralnej i zachodniej części kraju. Wiatr umiarkowany, północny i północno-wschodni. Ciśnienie od poniedziałku bez zmian - 1024 hPa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje