Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 5:49

07:24 15:26

17:51 10:24

-4°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -11°C
  • Ciśnienie 1026 hPa
  • Wiatr ESE 20 km/h
58
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
152% normy
pm 10
123% normy
Jutro 1°C 0°C
Piątek 6°C 4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

​Prognoza na weekend: Deszcz i burze z piorunami

Najbliższy weekend nie zapowiada się najlepiej. Już w piątek pojawią się pierwsze oznaki deszczowej aury. Najtrudniejsze warunki pogodowe czekają nas jednak w niedzielę.

W piątek na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 19 do 21 stopni Celsjusza. Znacząca większość kraju może liczyć na pogodne niebo z częstymi przejaśnieniami. Deszczowo jedynie w województwie zachodniopomorskim.

Reklama

W sobotę pogoda się pogorszy. Bezdeszczowo jedynie w województwach: opolskim, dolnośląskim, wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim. Reszta kraju może spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Najgorsze warunki pogodowe w woj. zachodniopomorskim - na tym obszarze pojawią się burze z piorunami. Temperatury od 20 stopni w woj. podlaskim, do 25 na krańcach zachodnich.

W niedzielę deszczowo i burzowo już niemalże w całym kraju. Pogodnie jedynie w województwach łódzkim i mazowieckim. Najtrudniejsze warunki na południu Polski. Ten obszar kraju może się spodziewać gwałtownych burz i opadów deszczu. Temperatura od 19 do 24 stopni Celsjusza. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama