Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 13:45

5:22 19:48

11:442:40

19°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna 21°C
 • Ciśnienie 1012 hPa
 • Wiatr SSE 15 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  7
  Neutralne

  Warunki pogodowe bez wpływu na występowanie dolegliwości

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

15
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
35% normy
pm 10
24% normy
Jutro 19°C 10°C
Środa 22°C 8°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

​Prognoza na weekend: Deszcz i burze z piorunami

Najbliższy weekend nie zapowiada się najlepiej. Już w piątek pojawią się pierwsze oznaki deszczowej aury. Najtrudniejsze warunki pogodowe czekają nas jednak w niedzielę.

W piątek na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 19 do 21 stopni Celsjusza. Znacząca większość kraju może liczyć na pogodne niebo z częstymi przejaśnieniami. Deszczowo jedynie w województwie zachodniopomorskim.

Reklama

W sobotę pogoda się pogorszy. Bezdeszczowo jedynie w województwach: opolskim, dolnośląskim, wielkopolskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim. Reszta kraju może spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Najgorsze warunki pogodowe w woj. zachodniopomorskim - na tym obszarze pojawią się burze z piorunami. Temperatury od 20 stopni w woj. podlaskim, do 25 na krańcach zachodnich.

W niedzielę deszczowo i burzowo już niemalże w całym kraju. Pogodnie jedynie w województwach łódzkim i mazowieckim. Najtrudniejsze warunki na południu Polski. Ten obszar kraju może się spodziewać gwałtownych burz i opadów deszczu. Temperatura od 19 do 24 stopni Celsjusza. 

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama