Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:16

07:22 16:14

11:10 01:00

0°C
  • Zachmurzenie umiarkowane
  • Odczuwalna -5°C
  • Ciśnienie 1024 hPa
  • Wiatr NNW 13 km/h
21
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
51% normy
pm 10
28% normy
Jutro 1°C 0°C
Poniedziałek 3°C 2°C

Prognoza na sylwestra i Nowy Rok: Macie dość śniegu? Cieplej już w czwartek

Mimo że większość z nas czekała na białe święta, to po kilku dniach śniegu i lekkiego mrozu słychać już nieśmiałe narzekania, że zima mogłaby wreszcie odpuścić... Cierpliwości. Cieplej zrobi się już w czwartek.

Dziś najcieplej będzie na zachodzie Polski: od -1 stopnia Celsjusza w województwie zachodniopomorskim do -2 w wielkopolskim, dolnośląskim i lubuskim. Najzimniej - tradycyjnie  - na wschodzie: - 8 pokażą termometry w lubelskim i na Podlasiu. Zachmurzenie duże, w woj. pomorskim spadnie śnieg. Na odrobinę słońca mogą liczyć jedynie mieszkańcy województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

We wtorek słońce w mniejszym lub większym stopniu poprawi humory w całym kraju, jednak tylko na Dolnym Śląsku niebo będzie bezchmurne. Najzimniej znów na wschodzie - w woj. lubelskim słupek rtęci spadnie aż do -10 stopni Celsjusza. Cieplej na zachodzie - w zachodniopomorskim będzie "zaledwie" - 1.

Reklama

W sylwestra termometry na zachodzie Polski wskażą już wartości dodatnie. W województwach: zachodniopomorskim i pomorskim będą  3 stopnie Celsjusza. Najzimniej na Podkarpaciu i w lubelskim: - 5 stopni. Podobnie jak we wtorek w całym kraju będzie raczej słonecznie. Śnieg spadnie tylko na Podlasiu.

W Nowy Rok odetchniemy już wszyscy. Nawet w Małopolsce i na Podkarpaciu termometry pokażą 0 stopni Celsjusza, a na tradycyjnie zimnym Podlasiu 3 stopnie. Najcieplej na Pomorzu - tam do 5 stopni Celsjusza. Nad całą Polską zachmurzenie umiarkowane z lokalnymi przejaśnieniami.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy