Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 0:13

07:06 17:35

17:20 04:09

6°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 6°C
  • Ciśnienie 1019 hPa
  • Wiatr SW 6 km/h
49
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
117% normy
pm 10
95% normy
Jutro 12°C 9°C
Środa 18°C 13°C

Prognoza na sylwestra i Nowy Rok: Macie dość śniegu? Cieplej już w czwartek

Mimo że większość z nas czekała na białe święta, to po kilku dniach śniegu i lekkiego mrozu słychać już nieśmiałe narzekania, że zima mogłaby wreszcie odpuścić... Cierpliwości. Cieplej zrobi się już w czwartek.

Dziś najcieplej będzie na zachodzie Polski: od -1 stopnia Celsjusza w województwie zachodniopomorskim do -2 w wielkopolskim, dolnośląskim i lubuskim. Najzimniej - tradycyjnie  - na wschodzie: - 8 pokażą termometry w lubelskim i na Podlasiu. Zachmurzenie duże, w woj. pomorskim spadnie śnieg. Na odrobinę słońca mogą liczyć jedynie mieszkańcy województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

We wtorek słońce w mniejszym lub większym stopniu poprawi humory w całym kraju, jednak tylko na Dolnym Śląsku niebo będzie bezchmurne. Najzimniej znów na wschodzie - w woj. lubelskim słupek rtęci spadnie aż do -10 stopni Celsjusza. Cieplej na zachodzie - w zachodniopomorskim będzie "zaledwie" - 1.

Reklama

W sylwestra termometry na zachodzie Polski wskażą już wartości dodatnie. W województwach: zachodniopomorskim i pomorskim będą  3 stopnie Celsjusza. Najzimniej na Podkarpaciu i w lubelskim: - 5 stopni. Podobnie jak we wtorek w całym kraju będzie raczej słonecznie. Śnieg spadnie tylko na Podlasiu.

W Nowy Rok odetchniemy już wszyscy. Nawet w Małopolsce i na Podkarpaciu termometry pokażą 0 stopni Celsjusza, a na tradycyjnie zimnym Podlasiu 3 stopnie. Najcieplej na Pomorzu - tam do 5 stopni Celsjusza. Nad całą Polską zachmurzenie umiarkowane z lokalnymi przejaśnieniami.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama