Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 20:00

7:36 15:24

11:0820:19

1°C
 • Pochmurno
 • Odczuwalna -6°C
 • Ciśnienie 1022 hPa
 • Wiatr N 18 km/h
 • Dla biegaczy
  1
  Fatalne

  Lepiej nie wychodź z domu

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

41
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
99% normy
pm 10
72% normy
Jutro 0°C -3°C
Piątek 0°C -3°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na sylwestra i Nowy Rok: Macie dość śniegu? Cieplej już w czwartek

Mimo że większość z nas czekała na białe święta, to po kilku dniach śniegu i lekkiego mrozu słychać już nieśmiałe narzekania, że zima mogłaby wreszcie odpuścić... Cierpliwości. Cieplej zrobi się już w czwartek.

Dziś najcieplej będzie na zachodzie Polski: od -1 stopnia Celsjusza w województwie zachodniopomorskim do -2 w wielkopolskim, dolnośląskim i lubuskim. Najzimniej - tradycyjnie  - na wschodzie: - 8 pokażą termometry w lubelskim i na Podlasiu. Zachmurzenie duże, w woj. pomorskim spadnie śnieg. Na odrobinę słońca mogą liczyć jedynie mieszkańcy województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Reklama

We wtorek słońce w mniejszym lub większym stopniu poprawi humory w całym kraju, jednak tylko na Dolnym Śląsku niebo będzie bezchmurne. Najzimniej znów na wschodzie - w woj. lubelskim słupek rtęci spadnie aż do -10 stopni Celsjusza. Cieplej na zachodzie - w zachodniopomorskim będzie "zaledwie" - 1.

W sylwestra termometry na zachodzie Polski wskażą już wartości dodatnie. W województwach: zachodniopomorskim i pomorskim będą  3 stopnie Celsjusza. Najzimniej na Podkarpaciu i w lubelskim: - 5 stopni. Podobnie jak we wtorek w całym kraju będzie raczej słonecznie. Śnieg spadnie tylko na Podlasiu.

W Nowy Rok odetchniemy już wszyscy. Nawet w Małopolsce i na Podkarpaciu termometry pokażą 0 stopni Celsjusza, a na tradycyjnie zimnym Podlasiu 3 stopnie. Najcieplej na Pomorzu - tam do 5 stopni Celsjusza. Nad całą Polską zachmurzenie umiarkowane z lokalnymi przejaśnieniami.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama