Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 10:13

5:41 17:47

6:5220:03

-2°C
 • Słonecznie
 • Odczuwalna -8°C
 • Ciśnienie 1016 hPa
 • Wiatr E 22 km/h
 • Dla biegaczy
  3
  Trudne

  Pogoda nie rozpieszcza biegaczy

 • Dla reumatyków
  9
  Bardzo dobre

  Warunki atmosferyczne stwarzają znikome ryzyko bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

19
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo czyste
pm 2.5
46% normy
pm 10
33% normy
Jutro 1°C -7°C
Środa 2°C -7°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na sylwestra i Nowy Rok: Macie dość śniegu? Cieplej już w czwartek

Mimo że większość z nas czekała na białe święta, to po kilku dniach śniegu i lekkiego mrozu słychać już nieśmiałe narzekania, że zima mogłaby wreszcie odpuścić... Cierpliwości. Cieplej zrobi się już w czwartek.

Dziś najcieplej będzie na zachodzie Polski: od -1 stopnia Celsjusza w województwie zachodniopomorskim do -2 w wielkopolskim, dolnośląskim i lubuskim. Najzimniej - tradycyjnie  - na wschodzie: - 8 pokażą termometry w lubelskim i na Podlasiu. Zachmurzenie duże, w woj. pomorskim spadnie śnieg. Na odrobinę słońca mogą liczyć jedynie mieszkańcy województw: łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Reklama

We wtorek słońce w mniejszym lub większym stopniu poprawi humory w całym kraju, jednak tylko na Dolnym Śląsku niebo będzie bezchmurne. Najzimniej znów na wschodzie - w woj. lubelskim słupek rtęci spadnie aż do -10 stopni Celsjusza. Cieplej na zachodzie - w zachodniopomorskim będzie "zaledwie" - 1.

W sylwestra termometry na zachodzie Polski wskażą już wartości dodatnie. W województwach: zachodniopomorskim i pomorskim będą  3 stopnie Celsjusza. Najzimniej na Podkarpaciu i w lubelskim: - 5 stopni. Podobnie jak we wtorek w całym kraju będzie raczej słonecznie. Śnieg spadnie tylko na Podlasiu.

W Nowy Rok odetchniemy już wszyscy. Nawet w Małopolsce i na Podkarpaciu termometry pokażą 0 stopni Celsjusza, a na tradycyjnie zimnym Podlasiu 3 stopnie. Najcieplej na Pomorzu - tam do 5 stopni Celsjusza. Nad całą Polską zachmurzenie umiarkowane z lokalnymi przejaśnieniami.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama