Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 9:28

04:55 20:28

23:29 13:23

23°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 24°C
  • Ciśnienie 1007 hPa
  • Wiatr SSE 11 km/h
19
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
46% normy
pm 10
36% normy
Jutro 25°C 15°C
Poniedziałek 22°C 13°C

Prognoza na ostatnie dni kwietnia. Czeka nas deszczowa aura

Opady deszczu, a nawet burze z piorunami – takiej aury możemy się spodziewać w ostatnie dni kwietnia. W zamian za to dostaniemy sporo promieni słońca i temperatury sięgające nawet 18 stopni Celsjusza.


W środę zachmurzenie duże, na zachodzie oraz na krańcach wschodnich kraju większe przejaśnienia. Przeważająca część Polski musi zaopatrzyć się w parasole, z kolei na zachodzie pojawią się po południu burze z piorunami. Temperatura od 7 stopni na Śląsku, do 15 na Podlasiu i Podkarpaciu. 

W czwartek nieco więcej promieni słońca. Temperatura będzie się wahać od 10 stopni w województwie zachodniopomorskim, do 14 stopni na Podkarpaciu i Podlasiu. Na południowym wschodzie pogodnie i bez opadów, na zachodzie i północy burze z piorunami. 

Reklama

W piątek pogodne niebo w województwach: łódzkim, lubuskim, dolnośląskim, opolskim, śląskim, małopolskim i świętokrzyskim. Mieszkańcy pozostałych województw powinni zaopatrzyć się w parasole. Najniższa temperatura na północy - 13 stopni Celsjusza. Najcieplej (16 stopni) w województwach opolskim i dolnośląskim. 

Ostatni dzień kwietnia przyniesie nam sporo promieni słońca i całkiem wysokie temperatury. Najcieplej, bo aż 18 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Najniższe temperatury w województwie lubelskim - 11 stopni. We wschodniej części Polski intensywne opady deszczu, a na północno-zachodnim krańcu kraju nawet burze z piorunami. 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje