Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 5:56

07:24 15:26

17:51 10:24

-4°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna -11°C
  • Ciśnienie 1026 hPa
  • Wiatr ESE 20 km/h
58
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
152% normy
pm 10
123% normy
Jutro 1°C 0°C
Piątek 6°C 4°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na najbliższe dni: Ciepło, miejscami przelotne opady

Polska znajduje się aktualnie w zasięgu klina wyżu znad Atlantyku – informuje IMGW. Na północnym zachodzie zaznacza się wpływ frontu okluzji związanego z niżem z ośrodkiem w rejonie Danii. Z północnego zachodu napływa chłodne powietrze polarne morskie.

Wtorek

We wtorek sporo chmur. Większe przejaśnienia na wschodzie i w centrum kraju. Termometry wskażą średnio 4-5 stopni Celsjusza.

Reklama

W nocy na Podkarpaciu spodziewane słabe opady śniegu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże i miejscami opady deszczu, na północnym wschodzie początkowo deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -3 stopni Celsjusza na południu do 5 st., 6 st. C. na północnym zachodzie. W kotlinach karpackich spadek temperatury minimalnej do -5 st. Celsjusza.

Środa

W środę mieszkańcom Polski północno-zachodniej oraz Pomorza przydadzą się parasole, w tych rejonach synoptycy prognozują przelotne opady deszczu. W przeważającej części kraju niebo pokryją gęste chmury. Przejaśnienia możliwe jedynie na południu oraz w województwach: dolnośląskim, świętokrzyskim oraz lubelskim.

Środa nieco cieplejsza, tremometry wskażą średnio 6-7 kresek powyżej zera. Najcieplej w rejonie Zatoki Gdańskiej - 9 stopni Celsjusza.

Czwartek

Czwartek zapowiada się pogodniej niż środa. Nadal sporo chmur w Polsce centralnej i północnej, ale bez deszczu. W pozostałych częściach kraju słońce będzie przebijać się zza chmur.

Termometry wskażą średnio 7-8 stopni Celsjusza. Najchłodniej na Podkarpaciu, tam średnia temperatura wyniesie około 5 stopni Celsjusza. 

Nowa aplikacja Weź parasol - pogoda już cię nie zaskoczy

Sprawdź prognozę długoterminową na 25 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prognoza pogody

Reklama

Reklama

Reklama