Powered byAccuWeather.com
Nie chcesz zmoknąć?
Pobierz darmową aplikację
Weź parasol

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 12:58

7:41 15:24

13:161:55

0°C
 • Pochmurno
 • Odczuwalna 1°C
 • Ciśnienie 1028 hPa
 • Wiatr SW 6 km/h
 • Dla biegaczy
  4
  Umiarkowane

  Nienajlepsza aura dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

85
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Zła
pm 2.5
304% normy
pm 10
232% normy
Jutro -2°C -6°C
Czwartek -1°C -2°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na najbliższe dni

Ciepło, ale dosyć pochmurnie - taka pogoda będzie dominowała w najbliższych dniach. Podczas długiego weekendu można się także spodziewać opadów deszczu. Zrobi się też nieco chłodniej.

Europa zachodnia, częściowo centralna oraz Skandynawia są w zasięgu wyżu znad Irlandii. Pozostałe obszary kontynentu znajdują się pod wpływem niżów znad Morza Śródziemnego i zachodniej Rosji oraz związanych z nimi układami frontów atmosferycznych. Polska jest na skraju wyżu znad Irlandii, w chłodnej, polarnomorskiej masie powietrza.

Reklama

Dzisiaj zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami przelotne opady deszczu. Opady pojawią się głównie na wschodzie kraju, a od Podlasia po Lubelszczyznę wystąpią także burze. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1003 hPa i będzie się wahać.

Temperatura maksymalna od 15 stopni Celsjusza na Śląsku do 22 w Wielkopolsce. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni i północny.

Poniedziałek nieco cieplejszy - będzie od 20 do 23 stopni Celsjusza. Bez deszczu, jedynie na Pomorzu spodziewane są burze i silny wiatr, w porywach do 55 km/h.

Wtorek bez deszczu, ale ze sporym zachmurzeniem. Temperatura wyrównana - od 19 do 23 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany.

W środę temperatura wyraźnie wzrośnie. W Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku i w woj. lubuskim będzie nawet 25 stopni Celsjusza. Zachmurzenie spore, ale nie powinno padać. Wiatr słaby i umiarkowany.

Pogoda pogorszy się w sobotę. Temperatury spadną co prawda nieznacznie, ale na przeważającym obszarze kraju będzie deszczowo i wietrznie.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama