Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 17:41

07:31 16:03

12:01 01:23

3°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna 0°C
  • Ciśnienie 1004 hPa
  • Wiatr S 11 km/h
59
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
154% normy
pm 10
123% normy
Jutro 5°C 1°C
Sobota 5°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na 24 listopada

Europa południowo-wschodnia i krańce wschodnie Są w zasięgu wyżów. Pozostałe obszary kontynentu są pod wpływem niżów z frontami atmosferycznymi. Polska jest na skraju rozległego niżu z rejonu Szetlandów, a na zachodzie i północy zaznacza się wpływ frontów atmosferycznych. Z południowego zachodu napływa ciepłe, ale wilgotne powietrze polarnomorskie.

Ciśnienie będzie rosło, w południe w Warszawie 1000 hPa.

Reklama

W piątek w południowo-wschodniej części kraju pogodnie. Na pozostałym obszarze okresami będzie się chmurzyć i miejscami, a zwłaszcza w woj. północnych i północno-zachodnich wystąpią opady deszczu. Temp. maks. od 8 st. na Suwalszczyźnie do 13 st. na Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo - zachodni.

W nocy z piątku na sobotę w województwach północnych pochmurno i miejscami opady deszczu, lokalnie na Wybrzeżu Gdańskim i Środkowym może padać mocniej. Poza tym pogodnie, ale miejscami gęste mgły. Temp. min. od 0 st. miejscami na południu (i tu przygruntowe przymrozki do -3 st.) do 7 st. na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby, na zachodzie i Wybrzeżu okresami umiarkowany, z kierunków południowych.

W dzień po ustąpieniu mgieł na ogół słonecznie, tylko na północnym zachodzie i krańcach północnych okresami się zachmurzy i lokalnie opady deszczu. Temp. maks. od 8 st. na Suwalszczyźnie do 14 st. na Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu chwilami silniejszy, południowy.

W piątek w Warszawie zachmurzenie umiarkowane, okresami duże i możliwy słaby deszcz. Temp. maks. ok. 10 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.

W nocy pogodnie, ale mglisto. Temp. min. 3 st. Wiatr słaby, z południa. Rano możliwa mgła, w ciągu dnia na ogół słonecznie. Temp. maks. 11 st. Wiatr słaby, chwilami umiarkowany, południowy.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje