Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 19:46

07:31 16:03

12:01 01:23

1°C
  • Bezchmurnie
  • Odczuwalna -2°C
  • Ciśnienie 1004 hPa
  • Wiatr SSE 13 km/h
130
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo zła
pm 2.5
702% normy
pm 10
542% normy
Jutro 5°C 1°C
Sobota 5°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na 22 i 23 grudnia

Europa północno-wschodnia jest w zasięgu niżu znad Morza Barentsa, płytkie niże zalegają także na krańcach południowo-wschodnich i w basenie Morza Śródziemnego. Nad pozostałą częścią kontynentu dominuje rozległy wyż z centrum nad Wyspami Brytyjskimi. Polska jest na skraju tego wyżu. Na południowym wschodzie kraju przed południem zaznaczy się wpływ ciepłego frontu atmosferycznego, a po południu nad województwa północne nasunie się znad Skandynawii chłodny front atmosferyczny. Pozostajemy w ciepłym i wilgotnym powietrzu atlantyckim napływającym z północnego zachodu - informuje IMiGW.

Ciśnienie w piątek w południe w Warszawie 1023 hPa i trochę spadnie.

Reklama

W piątek zachmurzenie umiarkowane i duże. Początkowo na południowym wschodzie kraju niewielkie opady deszczu i deszczu ze śniegiem, w Karpatach śniegu. Po południu na północy przelotny deszcz. Rano miejscami mglisto. Temp. maks. od 2 st. na Podkarpaciu do 8 st. miejscami na Wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy i wschodzie okresami silniejszy, północno- zachodni i zachodni.

W sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami niewielkie opady deszczu. W nocy i rano lokalne mgły. Temp. min. od 0 st. na Podkarpaciu do 4 st. na Pomorzu i w Wielkopolsce. Temp. maks. od 3 st. na Suwalszczyźnie do 6 st. na Wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo na północnym wschodzie silniejszy, przeważnie północno-zachodni.

W Warszawie w piątek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temp. maks. 4 st. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, północno-zachodni. W sobotę zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Możliwy niewielki deszcz. W nocy i rano mglisto. Temp. min. 3 st. Temp. maks. 4 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy