Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 7:28

04:14 21:01

16:54 02:02

23°C
  • Słonecznie
  • Odczuwalna 24°C
  • Ciśnienie 1011 hPa
  • Wiatr SE 13 km/h
27
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Dobra
pm 2.5
65% normy
pm 10
50% normy
Jutro 32°C 19°C
Środa 29°C 18°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na 2 i 3 stycznia

Jak informuje IMGW Półwysep Iberyjski, Półwysep Apeniński oraz Europa południowo-wschodnia będą w zasięgu wyżów. Na pozostałym obszarze pogodę kształtować będą niże, z układami frontów atmosferycznych. Polska będzie pod wpływem niżu, w strefie frontów atmosferycznych. Z południowego zachodu napływać będzie dość ciepłe i wilgotne powietrze polarnomorskie.

Reklama

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 997 hPa i będzie rosnąć.

Reklama

W poniedziałek zachmurzenie duże, okresami opady deszczu. Temperatura maks. od 5 st. na północnym wschodzie, 7 st. w centrum, do 12 st. na południowym zachodzie. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. W obszarach podgórskich porywy wiatru do 60 km/h, wysoko w górach do 80 km/h.

W nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie duże, okresami przelotne opady deszczu, od zachodu kraju zanikające. Temperatura min. od 2 st. do 4 st. Wiatr umiarkowany, tylko na wybrzeżu okresami dość silny i porywisty, zachodni.

We wtorek zachmurzenie umiarkowane i duże. Na północnym zachodzie i północy kraju od zachodu postępujące opady deszczu, a na południowym wschodzie opady zanikające przed południem. Temperatura maks. od 4 st. do 5 st., tylko na wybrzeżu do 6 st., a na Dolnym Śląsku do 7 st. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, tylko na południowym wschodzie zachodni. Na wybrzeżu wiatr dość silny, porywisty, w porywach do 60 km/h. W Sudetach wiatr do 100 km/h.

W Warszawie we wtorek zachmurzenie duże. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura maks. 6 st. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura min. 4 st. Wiatr umiarkowany, zachodni. We wtorek pogodnie.

Temperatura maks. 4 st. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama