Powered byAccuWeather.com

Sprawdź

jakość powietrza!

»

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 8:49

5:14 19:55

16:464:41

7°C
 • Zachmurzenie duże
 • Odczuwalna 6°C
 • Ciśnienie 1017 hPa
 • Wiatr WNW 15 km/h
 • Dla biegaczy
  9
  Wyśmienite

  Wyśmienita pogoda dla biegaczy

 • Dla reumatyków
  10
  Wyśmienite

  Warunki atmosferyczne nie stwarzają ryzyka bólu stawów

 • Dla astmatyków
  10
  Wyśmienite

  Idealna pogoda dla astmatyków

50
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
120% normy
pm 10
85% normy
Jutro 25°C 11°C
Niedziela 28°C 14°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na 16 i 17 kwietnia

Jak informuje IMGW Europa zachodnia i środkowa nadal pozostają pod wpływem klina wyżowego. Pozostałe rejony kontynentu znajdują się w zasięgu niżów znad północnego Atlantyku i Rosji.

Polska jest w zasięgu klina wyżowego, w tej samej masie powietrza polarno-morskiego.

Reklama

W sobotę zachmurzenie małe lub umiarkowane, po południu na północy kraju wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna od 12 st C na północnym wschodzie do 16 st C na zachodzie, jedynie nad samym morzem i w miejscowościach podgórskich chłodniej, od 10 do 13 st C. Wiatr słaby, zmienny, tylko na północy kraju umiarkowany, zachodni.

W nocy zachmurzenie duże lub całkowite, jedynie na południu początkowo małe lub umiarkowane. Na Mazurach i Suwalszczyźnie miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna na południu od 1 do 3 st C (lokalnie przygruntowe przymrozki do -1 st C), na pozostałym obszarze od 3 do 5 st C, a na krańcach zachodnich 6 do 7 st C. Wiatr słaby, zmienny, tylko na wybrzeżu umiarkowany, zachodni.

W niedzielę zachmurzenie małe lub umiarkowane, jedynie na północnym wschodzie i w centrum okresami duże. Na północnym wschodzie i wschodzie miejscami możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 13 st C na północnym wschodzie do 17 st C na zachodzie, jedynie nad samym morzem i w miejscowościach podgórskich chłodniej, od 11 do 14 st C. Wiatr słaby, zmienny, tylko na wybrzeżu umiarkowany, zachodni.

Reklama

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama