Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:56

07:31 16:03

12:01 01:23

1°C
  • Zachmurzenie duże
  • Odczuwalna -2°C
  • Ciśnienie 1004 hPa
  • Wiatr SSE 13 km/h
61
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
165% normy
pm 10
132% normy
Jutro 5°C 1°C
Sobota 5°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na 10 i 11 listopada

Jak informuje IMGW -Europa wschodnia oraz północno-zachodnie krańce są w zasięgu niżów z frontami atmosferycznymi. Pozostałe obszary kontynentu są pod wpływem rozległego wyżu znad południowych Niemiec. Przeważająca część Polski jest w zasięgu tego wyżu, tylko woj. północno-wschodnie pozostają na skraju niżu rosyjskiego. Napływa chłodne powietrze z północy.

Ciśnienie rośnie. W Warszawie w południe będzie 1009 hPa.

Reklama

W piątek w województwach północno-zachodnich na ogół pogodnie. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane, okresami duże i lokalnie przelotne opady deszczu, a na Podhalu i w Bieszczadach także deszczu ze śniegiem, w górach śniegu. Temperatura maksymalna od 4 st C na krańcach wschodnich do 7 st C na zachodzie. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, w porywach na wschodzie do 16-18 m/s, północno - zachodni.

W nocy dość pogodnie, tylko początkowo na krańcach południowo- wschodnich możliwy niewielki deszcz ze śniegiem. Nad ranem w woj. północno-zachodnich wzrost zachmurzenia i na Nizinie Szczecińskiej możliwy słaby deszcz. Temp. min. od -3 st C, -2 st C na wschodzie oraz w Małopolsce do 4 st C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr słaby i umiarkowany, na wschodzie oraz na Wybrzeżu dość silny, przeważnie północno-zachodni i zachodni.

W sobotę na południowym wschodzie dość pogodnie i bez opadów. Na pozostałym obszarze pochmurno z nielicznymi przejaśnieniami i opady deszczu, a na Mazurach przejściowo deszczu ze śniegiem. Lokalnie na północnym zachodzie opady dość intensywne. Temp. maks. od 3 st C na Suwalszczyźnie do 8 st C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, na zachodzie i północy wzrastający do dość silnego, a na Wybrzeżu do silnego, południowo-zachodni.

W Warszawie w piątek dość pogodnie, ale okresami wzrost zachmurzenia i możliwy niewielki przelotny deszcz. Temperatura maksymalna około 5 st C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 15 m/s, północno - zachodni.

W nocy pogodnie. Temp. min. -2 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.

W sobotę w stolicy pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami i po południu niewielkie opady deszczu. Temp. maks. 4 st C. Wiatr umiarkowany, wieczorem dość silny, południowo-zachodni.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy