Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 19:48

07:31 16:03

12:01 01:23

2°C
  • Zachmurzenie małe
  • Odczuwalna 0°C
  • Ciśnienie 1004 hPa
  • Wiatr SSE 9 km/h
130
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo zła
pm 2.5
702% normy
pm 10
542% normy
Jutro 5°C 1°C
Sobota 5°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na 1 i 2 grudnia

Europę północno-zachodnią i wschodnią obejmują niże z frontami atmosferycznymi. Pozostałe obszary kontynentu są pod wpływem wyżów z centrami nad Słowacją i Hiszpanią. Polska jest w zasięgu wyżu znad Słowacji. Z południowego zachodu napływa ciepłe i wilgotne powietrze polarnomorskie - informuje IMiGW.

Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 1020 hPa i spada.

Reklama

W piątek na południowym-zachodzie i zachodzie kraju pogodnie. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na wschodzie miejscami mgły. Temp. maks. od 7 st. na Podlasiu do 11 st. na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

W nocy pogodnie, tylko na północnym wschodzie więcej chmur. Miejscami na wschodzie i południowym wschodzie mgły, lokalnie na Pogórzu osadzające szadź. Temp. min. od -2 st. w Małopolsce do 5 st. nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W sobotę w dzień słonecznie, tylko początkowo na północnym- wschodzie, a po południu na Pomorzu Zachodnim zachmurzenie duże. Na Nizinie Szczecińskiej wieczorem możliwy przelotny deszcz. Temp. maks. od 7 st. na Podlasiu do 12 st. na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.

W Warszawie w piątek pogodnie. Temp. maks. 8 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy. W nocy pogodnie, nad ranem możliwa mgła. Temp. min. 0 st. Wiatr przeważnie słaby, południowo-zachodni. W sobotę w dzień słonecznie. Temp. maks. 10 st. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama