Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 19:38

07:31 16:03

12:01 01:23

1°C
  • Bezchmurnie
  • Odczuwalna -2°C
  • Ciśnienie 1004 hPa
  • Wiatr SSE 13 km/h
130
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo zła
pm 2.5
702% normy
pm 10
542% normy
Jutro 5°C 1°C
Sobota 5°C -1°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Prognoza na 1 i 2 grudnia

Europę północno-zachodnią i wschodnią obejmują niże z frontami atmosferycznymi. Pozostałe obszary kontynentu są pod wpływem wyżów z centrami nad Słowacją i Hiszpanią. Polska jest w zasięgu wyżu znad Słowacji. Z południowego zachodu napływa ciepłe i wilgotne powietrze polarnomorskie - informuje IMiGW.

Ciśnienie wynosiło w południe w Warszawie 1020 hPa i spada.

Reklama

W piątek w kraju zachmurzenie duże z przejaśnieniami, a na Pomorzu i zachodzie także rozpogodzenia. Rano miejscami mgły, które lokalnie na wschodzie mogą utrzymywać się przez znaczną część dnia. Temp. maks. od 7 st. na Podlasiu do 11 st. na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, z południa i zachodu.

W nocy pogodnie, tylko na południowym wschodzie mgły osadzające szadź. Temp. min. od -1 st. w Małopolsce do 5 st. na Wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W sobotę w dzień słonecznie, tylko na Pomorzu Zachodnim stopniowy wzrost zachmurzenia i wieczorem możliwy przelotny deszcz. Temp. maks. od 7 st. na Podlasiu do 12 st. na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.

W Warszawie w piątek początkowo pochmurno i mglisto, po południu postępujące przejaśnienia. Temp. maks. 8 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. W nocy pogodnie. Temp. min. 2 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. W sobotę w dzień słonecznie. Temp. maks. 10 st. Wiatr umiarkowany, południowo- zachodni.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL