Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 21:48

07:13 17:26

18:16 08:59

9°C
  • Przelotne opady
  • Odczuwalna 3°C
  • Ciśnienie 1007 hPa
  • Wiatr WSW 32 km/h
10
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
23% normy
pm 10
16% normy
Jutro 9°C 2°C
Niedziela 10°C 1°C

Prognoza: Burze i deszcz. W weekend zmiana pogody

Przed nami kilka dni zmiennej aury. Raz temperatury spadną do 8-9 stopni Celsjusza, innym razem termometry wskażą aż 19 "kresek" powyżej zera. Będzie padać, synoptycy ostrzegają także przed burzami. Zmiana pogody nastąpi w weekend.

WTOREK

Od dziewięciu do maksymalnie piętnastu stopni Celsjusza wskażą dziś termometry w kraju. Najchłodniej będzie na zachodzie i północy, najcieplej na południu. Będzie pochmurno, w wielu częściach Polski synoptycy spodziewają się opadów deszczu, a także burz. Zagrzmi m.in. na północy, w centrum, na wschodzie i na południu.

CZYTAJ DALEJ

ŚRODA

Według prognoz jutro przynajmniej przejściowe opady pojawią się w całej Polsce. W parasole szczególnie muszą się zabezpieczyć mieszkańcy zachodniej części kraju. Termometry wskażą od dziesięciu stopni Celsjusza na północy, do czternastu na południu Polski.

Reklama

CZYTAJ DALEJ

CZWARTEK

W czwartek w wielu miejscach kraju przejaśni się. Wciąż będzie pochmurno, ale padać powinno już tylko w niektórych częściach Polski - głównie na południu. Tam też będzie najcieplej. W Małopolsce słupek rtęci zatrzyma się na szesnastej "kresce". O sześć stopni Celsjusza mniej wskażą termometry na północy Polski.

CZYTAJ DALEJ

PIĄTEK

W piątek pogoda pogorszy się. Będzie chłodniej. Temperatury spadną do ośmiu-dziewięciu stopni Celsjusza na wschodzie, w centrum i na północy kraju. Najcieplej będzie w województwie podkarpackim, aż  szesnaście "kresek" powyżej zera. Będzie deszczowo. Opadów, na ten moment, synoptycy nie przewidują tylko na północnym-zachodzie Polski.

CZYTAJ DALEJ

SOBOTA

Dobre wieści na weekend! W sobotę rozpogodzi się, a temperatury wzrosną. Wciąż będzie sporo chmur, ale nie powinno padać. Temperatury wyniosą od dziesięciu do trzynastu stopni Celsjusza. Jeszcze ładniej ma być w niedzielę.

CZYTAJ DALEJ

NIEDZIELA

Wszystko wskazuje na to, że niedziela będzie słoneczna i wiosenna. Chociaż nie zabraknie chmur, nie powinno padać. Temperatury wzrosną. Wyniosą od dwunastu stopni Celsjusza na północy, do 17-19 "kresek" powyżej zera na zachodzie Polski.

AKTUALNA PROGNOZA DLA TWOJEJ MIEJSCOWOŚCI

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne