Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 15:55

05:46 19:27

06:05 18:41

20°C
  • Częściowo słonecznie
  • Odczuwalna 19°C
  • Ciśnienie 1015 hPa
  • Wiatr SSE 30 km/h
0
CAQI
ŹRÓDŁO:
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
b/d
pm 10
b/d
Jutro 16°C 4°C
Wtorek 7°C 2°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Powrót zimy. IMGW wydał ostrzeżenia

Przymrozki w nocy z poniedziałku na wtorek niemal w całym kraju, miejscami oblodzone drogi, a w południowej Małopolsce i na Podkarpaciu śnieg. W związku z tym Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia.

Przymrozki będą występowały prawie w całej Polsce, poza województwem podlaskim i warmińsko-mazurskim - tam niskich temperatur przy gruncie można się spodziewać jedynie w powiecie elbląskim i braniewskim.

Reklama

Na Śląsku i Dolnym śląsku, a także w południowej Małopolsce i na Podkarpaciu oraz w południowych powiatach woj. pomorskiego może wystąpić śliskość na drogach. Dla tamtych obszarów IMGW również wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Ostrzeżenia dotyczą też silnego wiatru. Trzeba się przygotować na podmuchy w woj. zachodniopomorskim i na południu Polski. W porywach może wiać do 90 km/h.

Śniegu należy się spodziewać jeszcze na Pomorzu oraz w południowej Małopolsce i w południowych powiatach województwa podkarpackiego. Przyrost pokrywy śnieżnej od pięciu do 10 cm. 

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy