Pojedynek wiosny z jesienią. W pogodzie na razie zima przegrywa
Nawet kilkanaście stopni ciepła i sporo deszczu. Pogoda z zimą nie ma wiele wspólnego. To będzie ciepły i mokry dzień w wielu miejscach. W centrum i na zachodzie opady będą najsilniejsze i sięgną 10 litrów wody na metr kwadratowy. Do tego mieszkańcy zachodniej Polski mogą liczyć na ocieplenie. Miejscami będzie nawet 14 stopni. Sprawdź prognozę pogody na wtorek.
Pogoda nie przypomina tej, która powinna panować w drugim tygodniu grudnia. W wielu miejscach jest deszczowo i ciepło jak na tę porę roku. Miejscami mocno popada deszcz - prognozuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Po ciepłym dniu w nocy również utrzymają się dość wysokie temperatury.
Ta apka mówi, kiedy spadnie deszcz - co do minuty! Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia! Zainstaluj z Google Play lub App Store