Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 18:59

06:19 16:20

15:53 01:00

9°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 8°C
  • Ciśnienie 1013 hPa
  • Wiatr SE 9 km/h
54
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Umiarkowana
pm 2.5
138% normy
pm 10
109% normy
Jutro 16°C 10°C
Wtorek 17°C 8°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pogoda w kratkę. W poniedziałek śnieg z deszczem

W ciągu kilku najbliższych dni pogoda będzie się często zmieniać. Najpierw pogodne niebo, później intensywne opady śniegu z deszczem, a następnie powrót słonecznej aury.

W piątek pogodnie na krańcu północno-zachodnim, niebo nad resztą kraju pochmurne. Temperatury od -2 stopni Celsjusza w województwie warmińsko-mazurskim do 1 stopnia na zachodzie Polski.

Reklama

Sobota nieco pogodniejsza. Na zachodzie i południu pojawią się liczne promienie słońca. Opadów śniegu mogą się spodziewać jedynie mieszkańcy Podlasia. Termometry wskażą od -2 stopni w województwach pomorskim i warmińsko-mazurskim, do 3 stopni na zachodzie.

W niedzielę słoneczna pogoda. Najcieplej na Dolnym Śląsku (5 stopni Celsjusza), nazimniej w województwie lubelskim (-1). 

Piękna pogoda zmieni się jednak w poniedziałek. W całym kraju opady śniegu z deszczem. Opadom będzie towarzyszyć plusowa temperatura - od 1 stopnia Celsjusza na Podlasiu do 5 stopni na Dolnym Śląsku.

Na szczęście opady nie potrwają długo. Niebo wypogodzi się już we wtorek. Będzie także ciepło - od 1 stopnia na południu Polski do 4 na Dolnym Śląsku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy