Reklama

Powered byAccuWeather.com

Warszawa

Pogoda teraz Dzisiaj 0:25

06:34 18:17

18:05 03:20

12°C
  • Pochmurno
  • Odczuwalna 10°C
  • Ciśnienie 1013 hPa
  • Wiatr E 13 km/h
19
CAQI
ŹRÓDŁO: Airly
jakość powietrza
Bardzo dobra
pm 2.5
45% normy
pm 10
30% normy
Jutro 17°C 10°C
Czwartek 15°C 10°C
Wczytywanie...
Wczytywanie...

Pogoda: Przed nami piękne i słoneczne dni!

Przed nami dwa piękne, słoneczne, ale nie upalne dni. Pogoda zepsuje się nieco w piątek, ale już w sobotę na niebie znów zobaczymy słońce. Zobacz prognozę pogody na kilka najbliższych dni!

W środę nad całym krajem zaświeci słońce. Na niebie nie pojawi się ani jedna chmurka. Najwięcej termometry wskażą w woj. opolskim i zachodniopomorskim - tam 27 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie w woj. lubelskim i podlaskim - tam po 22 stopnie Celsjusza. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, wschodni.

Reklama

W czwartek na niebie pojawi się nieco więcej chmur. Temperatura będzie utrzymywała się jednak na podobnym poziomie. Najcieplej będzie w Zielonej Górze, Poznaniu, Bydgoszczy i w Szczecinie. Termometry pokażą tam 25 stopni Celsjusza. W pozostałej części kraju temperatura wahać się będzie od 22 stopni - m.in. w Katowicach i Krakowie do 24 stopni w Warszawie i Wrocławiu.  Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

Mieszkańcy woj. podkarpackiego, śląskiego i małopolskiego mogą się poczuć nieco rozczarowani piątkową aurą. Synoptycy prognozują, że to właśnie w tych miastach spadnie deszcz. Termometry wskażą tam 22 stopnie Celsjusza. Najcieplej będzie z kolei w województwie zachodniopomorskim - tam 26 stopni Celsjusza. W całym kraju zachmurzenie będzie umiarkowane.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne